דף הבית >> סדנאות >> השתלמות מניקור
בואי ללמוד איך עושים את זה עם מגוון טיפולי מניקור נכונים ומקצועיים
המניקור הפך להיות שיחת היום אצל המקצועיות. מניקור מכשירי?, מניקור רוסי?, מניקור רגיל?, לכל שיטה יש בעד ונגד, אבל המשותף בין רוב המקצועיות היא הרתיעה שלא לאמר פחד, מטיפול המניקור. המניקור הפך להיות החלק הפחות נעים, גם ללקוחות וגם למקצועיות. החשש מפציעה, מכאב, ומנזק לציפורן הוא רב. לצערי ואני אומרת את הדברים על סמך עובדות הקיימות בתחום, רבות מהמקצועיות אכן גורמות לתופעות כאלו בזמן טיפול המניקור.
טיפול המניקור הוא טיפול חשוב והוא הבסיס לכל טיפולי הציפורניים. אי אפשר להתעלם ממנו ואי אפשר "לדלג" עליו. צריך ללמוד לעשות אותו נכון באופן מקצועי ומושלם ומבלי לפגוע בציפורן. יש פלח שוק גדול מאוד של נשים גברים ונוער, המחפשים לקבל טיפול מניקור מקצועי. זהו פוטנציאל להגדלת רווחים. גם הלקוחות הקבועות ישמחו לקבל טיפול מניקור חדשני, מושלם ומקצועי שישדרג את טיפול הלק ג'ל ויתן להן מענה ופתרון לבעיות ספציפיות.
אני מזמינה אותך להשתלמות מניקור מקצועית, שונה ומיוחד ברמה גבוהה במיוחד שתפתח בפנייך אפשרויות רבות הן עסקיות, כלכליות ותרחיב את חוג הלקוחות שלך.
כל מה שתלמדי בסדנה, תוכלי לשלב גם עם טיפולי ציפורניים כמו לק ג' ובניה וכמובן להביא אלייך קהל חדש המעוניין במניקור כטיפול עיקרי ומתן מענה לצרכים שונים של קהל לקוחות גדול מאוד שמעוניין בטיפול מניקור מקצועי וברמה גבוהה. .
בקורס תלמדי להתאים טיפול מניקור אישי לכל לקוחה, לפי הצרכים הספציפיים שלה, בין אם זה טיפול יופי, טיפול לפתרון בעיות בציפורניים, כסיסת ציפורניים וכו'...
את הטיפולים שתלמדי בקורס, תדעי כיצד לשלב גם בטיפולי לק ג'ל וגם כיצד להעניק אותם כטיפול עיקרי.
 
 
 תוכנית הלימודים:
  • מניקור משולב – טיפול מניקור קלאסי עם צבתית בשילוב מניקור מכשירי
  • ניקוי יסודי של משטח הציפורן - הכנה וניקוי של משטח הציפורן 
  • מניקור ספא – טיפול מניקור ברמה גבוהה, שימוש עם שמנים טבעיים, תוצאות הטפול נראות באופן מידי. מתאים גם לשילוב עם לק ג'ל ובנייה.
  • מניקור משקם – מתאים לטיפול בציפורניים פגומות, בעור פגוע, אדמומי ופצוע. טיפול מניקור משקם, יביא לשינוי דרסטי במצב העור והציפורניים של הלקוחה. מניקור זה מתאים גם לשילוב עם לק ג'ל ובניית ציפורניים.
  • מניקור מהיר – טיפול המתאים ללקוחות שמעוניינות בטיפול מהיר.
  • מניקור לגברים – ניתן להציע לגברים את כל סוגי טיפולי המניקור ובנוסף להבטיח להם מראה מבריק ומטופח של הציפורניים מבלי למרוח לק.
מתכונת ההשתלמות:
משתתפות: עד שש משתתפות בסדנה
מפגשים: מפגש אחד
זמן המפגש: שעתיים וחצי עד שלוש
מחיר: 300 ₪, ישולם בזמן ההרשמה לסדנה
רמה מקצועית:  אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר


הסדנה מיועדת למקצועיות בלבד העוסקות במניקור

ניתן לקיים את הסדנה באופן אישי אחד על אחד, עם התנסות מעשית, בעלות של 300 ש"ח.
זמן הסדנה:
לפי בקשת המקצועית, מינימום שעה.


המורה - מוזמנת להכיר את המורה
 
 
אשמח לארח אותך ולפתוח בפנייך עולם אחר של מקצועיות, בברכה, אילנה
 
התקשרי עכשיו
 1-800-386-800

השתלמות מניקור