בכל שאלה, תרגישי 
חופשי להתקשר
דף הבית >> סדנאות
השתלמות - הכל על הג'ל
סדנה העשרה לעבודה עם ג'לים. מעניקה תשובות ופתרונות לבעיות מקצועיות שכיחות בעבודה עם ג'ל לציפורן טבעית וגם ג'ל לבניית ציפורניים. סדנה שזוכה להצלחה גדולה מאוד, לבקוש רב ולהערכה רבה מצד המשתתפות בה. 
הסדנה פותחה על ידי אילנה זהבי.
 
סדנאות העשרה למקצועיות, מיועדות להעשיר את הידע המקצועי, לתת לך תשובות ופתרונות לבעיות מקצועיות שכיחות ולשדרג את תוצאות עבודתך. 
סדנאות העשרה למקצועיות, הוא מקום נהדר, להכיר חומרים חדשים, טכניקות עבודה מתקדמות, טרנדים ועוד.. סדנאות אלו מיועדות למקצועיות בלבד.
מתוך תפיסת העולם הטיפולית שלנו, האומרת כי לכל אחד יש צרכים ורצונות אישיים, פיתחנו מגוון טיפולי מניקור המותאמים אישית ללקוחה. סדנה זו תפתח בפנייך עולם חדש של טיפולים, אותם תוכלי להציע ללקוחותייך ותהפוך אותה למומחית המובילה בתחום.                                                                  
     התקשרי עכשיו

          1-800-386-800
סדנאות והשתלמויות העשרה למקצועיות
בתחום הציפורניים
סדנה - חידושים בלק ג'ל
סדנה מיועדת למקצועיות העובדות עם לק ג'ל. סדנה יחודית בה תמצאי את החידושים האחרונים בתחום טיפול בלק ג'ל. תכירי אפשרויות וטיפולים חדשים, אותם תוכלי להעניק ללקוחותייך. הסדנה מתמקדת על אפשרויות מתן פתרון ללקוחות המשתמשות בלק ג'ל ובמניקור, כמו למשל הארכה של ציפורן קצרה, גמילה מכסיסה ועוד...  הסדנה פותחה על ידי אילנה זהבי. 
סדנה - דיפ פאודר
הסדנה מיועדת למקצועיות העוסקות בתחום בניית ציפורניים ולק ג'ל. הסדנה היא הזדמנות לפריצת דרך עסקית, בעזרת טיפול חדשני, טיפול איכותי המתאים גם לציפורן טבעית וגם לבניית ציפורניים. הסדנה פותחה על ידי אילנה זהבי לפרטים נוספים על סדנת דיפ פאודר. פרטים מלאים על סדנה דיפ פאודר
השתלמות - בניית ציפורניים בשיטת פוליג'ל
בניית ציפורניים עם אקריג'ל היא השיטה המתקדמת ביותר בתחום. העבודה עם החומרים החדשים קלה במיוחד, השיטות וטכניקות העבודה החדשות, מאפשרות לך להגיע בקלות לתוצאות מקצועיות גבוהות במיוחד. זוהי סדנת חובה לכל מקצועית העוסקת בבניית ציפורניים.