דף הבית >> סדנאות >> לימודי המשך >> קבוצת המומחיות

      קבוצת מקצועיות מומחיות
      לטיפולי ציפורניים מיוחדים

תחום טיפולי הציפורניים הוא תחום נרחב ומגוון עם פוטנציאל להתפתחות מקצועית כמעט אינסופית. טכנאיות הציפורניים לא תמיד מודעות לפוטנציאל הרחב הטמון במקצוע., שרק הולך ומתפתח עם השנים בעקבות המודעות הרבה לטיפוח כף היד והציפורניים.

נשים וגברים כאחד, מחפשים טיפולים יחודיים ופתרון לבעיות ציפורניים ספציפיות, מעוניינים בקבלת יעוץ מקצועי ומוכנים להשקיע ולשלם למומחית שתענה על הצרכים האלו. כאשר תהפכי למומחית בתחום טיפול מסויים, תגלי שאנשים מחפשים מטפלים כמוך ברמה כזו, אנשים מחפשים פתרון, הבנה ושתוף פעולה עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה במיוחד, תוך זמן קצר תהפכי להיות מובילה בתחום ההתמחות שלך, ותקבלי פרסום רב שיביא אלייך לקוחות באופן שוטף בכל יום.

תוכנית המומחיות מיועדת למקצועיות עם נסיון, מקצועיות שיודעות להקשיב ולהעניק ללקוחה בדיוק את מה שהיא צריכה. מקצועיות שיודעות להעמיד את האינטרס של הלקוחה במקום הראשון.  

אם את מקצועית עם ידע רב, שלמדה, עובדת, משתלמת לאורך השנים בחידושים שיוצאים ואת חושבת מה עוד אפשר להוסיף על זה, אני בטוחה שתופתעי! ההדרכה אותה תלמדי בתוכנית המומחיות, תאפשר לך, להשתמש בידע הרב שכבר רכשת בדרך חדשה, שתוביל אותך להתייחס בצורה שונה, לטיפולים שאת מעניקה ללקוחותייך.

כדי להשיג את המטרה, את צריכה להיות לא רק מקצועית, אלא גם אדם פתוח לחידושים, אדם שרוצה בשינויים חיוביים, אדם שרוצה להעניק לקהל שמגיע אליו, טיפול אחר, תחושה אחרת ותוצאות אחרות.

כדי להמחיש יותר את רעיון המומחיות, אתן לך דוגמא פשוטה. דוגמא מטיפולי מניקור, הטיפול הנדרש ביותר בתחום טיפולי ציפורניים.

אצל 99% מטכנאיות הציפורניים, כאשר לקוחה או לקוח, נערה או אישה קשישה, מזמינים תור לטיפול מניקור, כולם, גברים ונשים, יקבלו את אותו טיפול.

 כאשר תהפכי למומחית בתחום המניקור, תדעי להעניק לכל לקוחהמניקור אישי שמתאים לה במיוחד. תלמדי לטפל בבעיות שמעסיקות קהל רחב מאוד של גברים, נשים, נוער, למשל, התמחות בגמילה מכסיסת ציפורניים, התמחות בשיקום ציפורניים פגומות, התמחות בהתאמת תכשירי טיפול לכל לקוחה באופן אישי והדרכה אישית ללקוחה הפרטית ועוד.... ועוד.. ועוד..

פתאום טיפול המניקור הפשוט, יהפוך למשהו מורכב יותר, משהו שאנשים מחפשים ורוצים, משהו שמתייחס אליהם ולצרכים שלהם באופן אישי.

בכל אחד מהתחומים האלו, את יכולה להפוך למומחית ואנשים יגיעו אלייך כדי למצוא פתרון ספציפי או כדי לקבל טיפול ספציפי שמקצועיות אחרות לא יכלו להעניק להן.

זוהי רק דוגמא אחת כדי להמחיש לך עד כמה אפשר להקשיב לצרכים של הקהל שלך, לשנות, להגדיל ולהרחיב את להגדיל את תפריט הטיפולים ולהעניק ללקוחותייך טיפולים מקצועיים, ספציפיים, אישיים, טיפולים שהלקוחות שלך מחפשות ולא מוצאות.
 
אם את עם ראש פתוח והמון, המון, רצון להעניק לקהל שמגיע אלייך חוויה טיפולית יחודית, הצטרפי אלינו לתוכנית המומחיות, בואי ללמוד איך עושים את זה ואיך תהפכי  למומחית בכל תחום שתבחרי, העוסק בטיפולי ציפורניים.
לאחר שתסיימי את ההדרכה, תצטרפי לקבוצת המומחיות ותקבלי מאיתנו עזרה רבה בפרסום יחודי שיביא את הבשורה החדשה של טיפולי ציפורניים על ידי מומחית, לקהל שבאזור עבודתך.

תוכנית המומחיות מתקיימת בקבוצה של עד 6 משתתפות.
פרטים נוספים בימים הקרובים.
"לעולם אל תתייחס אל לימודיך כאל חובה אלא כהזדמנות מעוררת קנאה ללמוד ולדעת את השפעתו המשחררת של היופי בתחום הרוח. לשם אושרך שלך ולתועלת הקהילה שבתוכה תעבוד בעתיד."
אלברט איינשטיין
התקשרי עכשיו
 
1-800-386-800
אינייל - בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות
1-800-386-800