דף הבית >> סדנאות >> לימודי המשך >> פתרון מקצועי לבעיות בטיפולי ציפורניים
הרבה מקצועיות, בין אם הן וותיקות או חדשות, נתקלות לעיתים בבעיה מקצועית הפוגעת באיכות התוצאה הסופית של עבודתן. אלו יכולות להיות בעיות קטנות, או בעיות חשובות יותר, לפעמים המקצועיות סוחבות איתן את הבעיות לאורך שנים. לפעמים אלו בעיות שרק המקצועית רואה אותן ולפעמים אלו בעיות שמציקות ללקוחות והן מעירות על כך, או פשוט לא חוזרות יותר.
ישנן גם מקצועיות רבות הזקוקות לחיזוק בטכניקה מסויימת, או בתחום שהן עדיין לא שולטות בו, או שהן לא בטוחות בדרך העבודה שלהן.
הדוגמאות הן רבות. כל אחת לפי הרגשתה. בין אם זו תחושה של חוסר בטחון ובין אם זו בעיה ממשית, ברצוני לאמר לכל מקצועית שמרגישה אי נוחות בתחום מסויים בעבודתה,
אם גם את מרגישה שיש לך צורך לפתור בעיות מקצועיות, או שברצונך להרחיב את הידע המקצועי וללמוד שיטות נוספות, טכניקות מתקדמות, חידושים,  את מוזמנת לקבוע איתי פגישה אישית, בה נתמקד בצרכים וברצונות שלך, מפגש אישי שמותאם בדיוק לך ושיענה על צרכייך המקצועיים, על רצונותייך ויפתור לך כל בעיה מקצועית בתחום טיפולי ציפורניים.

לכל שאלה יש תשובה, לכל בעיה יש פתרון, ברגע שתפני אלי לקבל תמיכה, עזרה וייעוץ  מקצועי, מובטח לך שתגיעי מיידית לתוצאות הטובות ביותר שאת שואפת אליהם. 

תאום ציפיות:
1. שיחת טלפון, או מפגש ללא עלות, בו המקצועית תבהיר לי את הנקודות עליהן היא רוצה לעבוד ואת הציפיות שיש לה מהמפגש.
2. המקצועית תקבל תשובה ברורה לגבי התוצאות אליהן תגיע בסיום המפגש. 
3. תעריף המפגש הוא על בסיס שעות. מחיר שעה ראשונה 200 ש"ח, שעה שניה והלאה 150 ש"ח. המחיר אינו כולל מעמ.

 

פתרון מקצועי לכל בעיות טיפולי ציפורניים

התקשרי עכשיו
 
 1-800-386-800
"לכל בעיה יש פתרון, שאם לא כן – לא הייתה בעיה."                                                                       
אלברט איינשטיין
אינייל - בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות
משנים כיוון - לא מקצוע!