סדנה - קישוטים בג'ל לציפורניים  

 

 סדנא יחודית, מקורית, כל אחת יכולה להגיע לתוצאות מעוררות התפעלות
קישוטי ציפורניים בלק ג'ל ובכל סוגי הג'לים

מקצועית יקרה,
סדנה זו מיועדת לכל מי שרוצה ליצור, להוסיף ולהעניק ללקוחותיה מראה מקורי, יחודי ואופנתי.
הקישוטים הנלמדים בה אינם דורשים כשרון, או ידע, או נסיון מעשי כלשהו. בעזרת טכניקות קלות ופשוטות לבצוע, כל אחת יכולה ליצור אין ספור קישוטי ציפורניים, מקוריים, אופנתיים ויפהיפיים.
סגנון הקישוטים המצויירים בדייקנות על הציפורניים, הולך ונעלם ובמקומו נולד סגנון חדש של קישוטי ציפורניים יצירתיים יותר, מקוריים יותר, בסגנון אבסטרקטי.  סגנון קישוט זה, הולך ומתפתח והופך להיות חלק בלתי נפרד ממראה ציפורניים המשתלב במראה האופנתי העדכני.
קישוטים אלו, הם הבשורה החמה של אופנת 2016, משתלבים בכל תצוגות האופנה החשובות בעולם ומאפשרים התאמה לכל בגד ולכל אישה. זה לא טרנד חולף, אלא סגנון קישוט ציפורניים שילווה אותנו לאורך שנים.
למדי את הטכניקות הקלות, התנסי בהן והתחילי ליצור ולעצב עבור לקוחותייך, קישוטי ציפורניים יחודיים ומעוררי התפעלות. קישוטי ציפורניים מקוריים המותאמים לכל אחת באופן אישי!.
את הטכניקות הנלמדות בסדנה, ניתן ליישם בקישוטים עם ג'ל וגם בקישוטים עם לק רגיל!
מה לומדים בסדנה:

1. טכניקת משיכות בג'ל
טכניקת קישוט זו מוכרת וידועה, נעשית ביד חופשית, אין צורך להקפיד ולדייק. שימי לב לשילובי הצבעים, כדי שיתאימו לסגנון הלקוחה, לרצונותיה, לאופיה וגם התאמה לארוע ולבגד מסויים. הטכניקה קלה ופשוטה, מה שיעניק את היחודיות של הקישוט, הם שילובי הצבעים בעיקר.


2. טכניקת ספוג/שיש

גם זו טכניקת קישוט מוכרת וידועה, נעשית ביד חופשית, אין צורך להקפיד ולדייק, שימי לב לשילובי הצבעים, כדי שיתאימו לסגנון הלקוחה, לרצונותיה, לאופיה וגם התאמה לארוע מסויים ולבגד מסויים. הטכניקה קלה ופשוטה, מה שיעניק את היחודיות של הקישוט, הם שילובי הצבעים ומרקם הספוג איתו תבחרי להשתמש. 


3. טכניקת ספוג/שיש עם מדבקות

בעזרת  ג'ל קישוט, תלמדי ליצור בתוך הג'ל, הטבעה של קישוטים, בסגנון ובצורה אותם תוכלי לבחור מראש ולהתאים אותם למרקם ולצבע הבגד של הלקוחה. אחת מתכונותיו המיוחדות של ג'ל קישוט שהוא אינו מתקשה במנורת UV, בנגוד לשאר סוגי הג'לים הקיימים בעולם ולכן ניתן ליצור בעזרתו הטבעה של צורות שונות, בעזרת מדבקות שתבחרי מראש. 

4קישוט ג'ל במראה קישוטי מים ובמראה מתפוצץ

לומדים לשלב בין ג'ל קישוט ובין ג'ל רגיל, לקבלת מראה מיוחד של ג'ל מתפוצץ ולקבלת מראה מיוחד כמו בציור אקוורל, או מראה שמקבלים בשמוש בצבעי מים. 

5. טכניקת מכחולים

המכחולים הם כלי עזר חשוב שיאפשרו לך ליצור מרקמים שונים בג'לים איתם את משתמשת. סוג המכחול, משנה את הצורה והסגנון של התוצאה הסופית. בעזרת המכחולים את יכולה להחליט איזה אופי את מעניקה לקישוט מסויים ובהתאם לכך, תבחרי את המכחול שאת רוצה להשתמש בו.

6. טכניקת החותמות
החותמות מאפשרות לנו לשדרג כל קישוט שאנו מעצבות ולשלב אותם בתוך הג'ל. בסדנה תלמדי כיצד לשלב חותמות עם לק ג'ל

7. טכניקת קישוט בעט
ניתן לקשט כל ג'ל עם עטים לקישוט. בסדנה תלמדי כיצד לשלב קישוט בעט עם לק ג'ל.

8. התאמה לבגדים
אחרי שתלמדי את כל הטכניקות שבסדנה זו, תוכלו בעזרתן ליצור קישוטים מקוריים, המותאמים לכל בגד. הסתכלו על הבגד, תכננו באיזה כלים ובאיזו טכניקה ברצונכן להשתמש, העזרו במדבקות כדי ליצור תבנית מסויימת, העזרו במכחולים כדי ליצור מרקם מסויים וכמובן העזרו בכל הטכניקות שלמדתן ובצבעים התואמים לבגד מסויים ואיך שלא תשתמשו בטכניקות שקבלתן, תוכלו ליצור מראה מקורי, יחודי ומעורר התפעלות, התואם את הבגד שבחרתן.
 
סדנת קישוטים עיונית

בסדנה אדגים בפנייך את טכניקת העבודה, אלמד אותך צעד אחר צעד, כיצד לבצע את הקישוטים ותקבלי ממני חוברת הדרכה המכילה את כל החומר הנדרש לך כדי לחזור ולבצע את השלבים של הקישוטים בקלות רבה.
זו סדנה עיונית, אין התנסות מעשית

עלות הסדנה -.100 ₪ בסדנה מקסימום 4 משתתפות.


יום שני  משעה 10:00 - 12:00

 
סדנה מעשית
סדנה זו עוסקת רק בטכניקות היצירה. לא לומדים את השלב הראשון של הסדנה העיונית, אלא מתרכזים בלימוד הטכניקות ליצירת קישוטים אבסטרקטיים עם דגש על התאמת הקישוט לבגד. כל משתתפת תגיע עם פיסת בד או בגד ותלמד כיצד להתאים לזה קישוט יחודי.
בסדנה תקבלי את החומרים שאת זקוקה להם לעבודה, מלבד מכחולים. מומלץ שתגיעי עם מכחולים שיש לך, בוודאי חלק מהם יתאימו, במידה ולא יתאימו, תוכלי לרכוש מכחולים במקום. בסיום הסדנה תקבלי חוברת הדרכה צעד אחר צעד, כל מה שלמדת ויישמת בסדנה.זו סדנא מעשית, בסיומה את יוצאת עם קישוטים שיצרת על טיפס.
 
עלות הסדנה -.297 ₪, מקסימום 2 משתתפות.

 
הערה – הסדנה המומלצת שלי היא הסדנה העיונית. יש אפשרות להגיע לסדנה העיונית ובמידה ותרצי להמשיך לסדנה המעשית, יקוזז הסכום בסך -97 ₪ מעלות הסדנה המעשית.
 


 
התשלום מתבצע בזמן ההרשמה הטלפונית. 
למשתתפות בסדנה תוענק הנחה מיוחדת של 10% על כל המוצרים בחנות.

יש להזמין מקום מראש.
להבטחת השתתפותך 
 
התקשרי עכשיו - 1-800-386-800