1-800-386-800  
 
אבקות אקריל צבעוניות הפכו כבר מזמן לתחליף מועדף ללק ג'ל, על ידי מקצועיות ונשים רבות ברחבי העולם, המעדיפות טיפול דיפ פאודר על טיפול לק ג'ל.

דיפ פאודר הוא טיפול יופי לציפורן טבעית שכבש את העולם והגיע לישראל לפני כשלוש שנים. בארץ הקליטה של הטיפול המדהים הזה היא איטית יותר ולכן נשים רבות ומקצועיות רבות עדיין לא התנסו בו ולא יודעות על מה מדובר. בכל זאת, הדרישה לטיפול דיפ פאוד הולך וגדל כל הזמן, איכשהו נשים בעיקר כאלו שנוסעות בעולם והתנסו בטיפול המיוחד הזה, מגיעות לארץ ומביאות איתן דרישה גוברת והולכת וחיפוש אחרי טכנאיות ציפורניים שעושות את הטיפול הזה.

אין ספק שהדרישה לטיפול דיפ פאודר הולכת וגוברת מיום ליום וזוהי הזדמנות נהדרת לכל מקצועית ללמוד את התחום להתמקצע בו ולעשות פריצת דרך, עם טיפול שהביקוש לו הולך וגדל ועדיין אין בו תחרות גבוהה של נותנות השרות הזה.

זה הזמן האידיאלי והנכון ללמוד את מקצוע דיפ פאודר בצורה יסודית, נכונה ומקצועית ולהתחיל לפתוח פער ענק משאר המקצועיות שעדיין מנמנמות.....
 
כאישה עצמאית, בוודאי תדעי לזהות את ההזדמנות המקצועית והעיסקית הטמונה בהתמחות בדיפ פאודר, זה הזמן שלך להרים טלפון ולהרשים לסדנה מקצועית בתחום
 
טיפול דיפ פאודר עוזר לך לתת ללקוחותייך מענה רחב לטיפול בציפורניים. דיפ פאודר מחליף במקרים רבים את טיפול הלק ג'ל. נשים רבות שלק ג'ל פחות טוב להן ובכלל כל אישה שמטפלת בציפורניים הטבעיות שלה, יכולה לבחור בין טיפול לק ג'ל או טיפול דיפ פאודר.


על יתרונות הדיפ פאודר תוכלי לקרוא במאמר זה.
 

השתלמות דיפ פאודר

סדנת דיפ פאודר ודיפ ג'ל
התקשרי עכשיו
תוכנית הלימודים:

בסדנה אדגים את שתי השיטות:

1. דיפ פאודר לציפורן טבעית
2. דיפ ג'ל לציפורן טבעית
בכל אחת מהשיטות משתמשים בטכניקת עבודה שונה.
 
מתכונת ההשתלמות:
משתתפות: עד שש משתתפות בסדנה
מפגשים: מפגש אחד
מחיר: 300 ₪ ישולם בזמן ההרשמה לסדנה
זמן הסדנה: שעתיים
רמה מקצועית: אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר
המורה - מוזמנת להכיר את המורה
 
הסדנה מיועדת למקצועיות העוסקות בבניית ציפורניים
 
ניתן לקיים את הסדנה באופן אישי אחד על אחד, עם התנסות מעשית, בעלות של 300 ש"ח.
זמן הסדנה:
לפי בקשת המקצועית, מינימום שעה.
אשמח לארח אותך ולפתוח בפנייך עולם אחר של מקצועיות, בברכה, אילנה