דף הבית >> סדנאות >> סדנה חידושים בלק ג'ל
דיפ ג'ל – טכניקת חדשנית המשלבת לק ג'ל עם אבקות צבעוניות
טכניקת עבודה קלה המשלבת לק ג'ל עם אבקות צבעוניות. מיועדת לטיפול בציפורן טבעית ובעלת יתרונות רבים. הג'ל נשאר 3-4 שבועות, אין התרוממויות וקילופים. ניתן לעבוד בטכניקה זו עם כל סוגי לק ג'ל שברשותך. התוצאה יפהיפיה ומחזיקה מעמד זמן רב. פוטנציאל להביא אלייך הרבה לקוחות חדשות וגם נשים שהתייאשו מטפול לק ג'ל רגיל. תוכלי להתחייב ללקוחותייך על השארות הג'ל לפחות לשלושה שבועות וגם לגבות מחיר בהתאם.

בסיס לק ג'ל לציפורניים חלשות דקות סדוקות ומתפצלות
טיפול בציפורניים חלשות, דקות, סדוקות ומתפצלות. הבסיס החדשני לג'ל, חודר לכל הסדקים שבציפורן וממלא אותם. הוא בעל הצמדות גבוהה למשטח הציפורן ומאפשר לטפל בלקוחות עם ציפורניים בעייתיות. הג'ל ישאר על הציפורן 3 שבועות. הבסיס היחודי שתכירי בסדנה מתאים לכל סוגי לק ג'ל הקיימים ומשאיר את החומר על הציפורן לשלושה שבועות.
 
אותו בסיס מאפשר עיצוב וחיזוק ציפורניים טבעיות – עם אותו ג'ל בסיס, ניתן לתקן ולעצב את משטח הציפורן הטבעית, גם למלא שקעים במשטח הציפורן ובנוסף, להעניק לציפורן מראה מקומר למי שאוהבת, מה שנקרא מבנה אנטומי

בסיס לק ג'ל להסרת לק ג'ל בקלות ובלי לגרד את הציפורן הטבעית
תהליך הסרת לק ג'ל, הוא החלק האגרסיבי שבטפול ממנו כולן חוששות. גם המקצועיות וגם הלקוחות. עיקר הנזקים לציפורן נגרמים בגלל הסרה של לק ג'ל.
בסדנה תכירי בסיס לג'ל חדש, המכיל בתוכו גם פריימר ויוצר במריחתו שכבה המגנה על הציפורן הטבעית. מתאים לכל צבעי לק ג'ל של כל חברה. השימוש בבסיס הזה, מאפשר הסרת לק ג'ל, ללא צורך לגרד את הציפורן הטבעית וללא כל פגיעה בציפורן. תהליך ההסרה כרגיל, ממתינים מספר דקות, פותחים את נייר הכסף והג'ל איננו. מומלץ לשימוש בעיקר ללקוחות עם ציפורניים מתפצלות, סדוקות, שבורות, מונע נזקים בציפורן ומרגיע את הלקוחות.
 
מריחת לק ג'ל משודרגת
בסדנה תלמדי איך למרוח לק ג'ל הכי קרוב לעור ומבלי לגעת בו
טכניקת מריחה זו, תאפשר לך מריחה מושלמת של לק ג'ל צבעוני, ממש מתחת לעור מבלי לגעת בו  ומבלי לגרום להתרוממות הגיל.
בסדנה תלמדי איך לעבוד עם לק ג'ל שלא נמרח אחיד על הציפורן
ידוע שכמעט 50% מצבעי לק ג'ל, אינם נמרחים באופן אחיד על הציפורן. כמו למשל "פאני באני". הסוג הזה של הג'לים, קיים בכל חברה. מקצועיות רבות שנתקלות שוב ושוב בצבעי לק ג'ל מהסוג הזה, מתייאשות ועוזבות את הצבע הספציפי. בסדנא תלמדי איך איך למרוח באופן אחיד ומושלם גם ג'לים מהסוג הזה.

שידרוג לק ג'ל

תוכנית הלימוד:

הכרות עם טכניקות עבודה מתקדמות,
חומרים וטיפולים חדשניים מיוחדים ואיכותיים
מטרת הסדנה
להעניק למקצועיות העובדות בתחום לק ג'ל, ידע מקצועי חדשני ומעודכן בעזרתו תוכלי להרחיב ולשדרג את מגוון הטיפולים והאפשרויות הקיימות בטיפולי לק ג'ל ולהציע ללקוחותייך פתרונות לבעיות ציפורניים שונות. בהשתלמות תלמדי שיטות טיפול חדישות וכיצד להתאים אותם ספציפית לצרכי הלקוחה. בסיום הסדנה תוכלי להציע ללקוחותייך טיפולי לק ג'ל משודרגים, חדשניים ורחבים יותר.
מתכונת ההשתלמות:
משתתפותעד שש משתתפות בסדנה
מפגשים: מפגש אחד 
זמן המפגש: שעתיים וחצי עד שלוש
מחיר:300   ישולם בזמן ההרשמה לסדנה
רמה מקצועית:  אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר

הסדנה מיועדת למקצועיות העוסקות בלק ג'ל 

ניתן לקיים את הסדנה באופן אישי אחד על אחד, כולל עבודה מעשית בעלות של 300 ש"ח
זמן הסדנה
לפי בקשת המקצועית, מינימום שעה.

המורהמוזמנת להכיר את המורה

אשמח לארח אותך ולפתוח בפנייך עולם אחר של מקצועיות, בברכה, אילנה

התקשרי עכשיו
 

 

1-800-386-800