בכל שאלה, תרגישי 
חופשי להתקשר
דף הבית >> סדנאות >> לימודי המשך
לימודי המשך          
 
מקצועיות רבות, רציניות, משקיעות ומצליחות, מגיעות לשלב בו יש להן חוג לקוחות גדול וקבוע, לקוחות מרוצות, אבל, למרות המצב האידיאלי, יש לך איזו תחושה פנימית ובעיקר רצון, ללמוד עוד, לדעת עוד ולהגיע  לתוצאות טובות יותר ולשלמות  להמשך

1. פתרון לכל בעיה מקצועית וחיזוק הבטחון המקצועי

3. רכשי ידע והכוונה איך להפוך להיות מומחית בתחום הטפול אותו את הכי אוהבת 

תחום טיפולי הציפורניים הוא תחום נרחב ומגוון עם פוטנציאל להתפתחות מקצועית כמעט אינסופית. טכנאיות הציפורניים לא תמיד מודעות לפוטנציאל הרחב הטמון במקצוע., שרק הולך ומתפתח עם השנים בעקבות המודעות הרבה לטיפוח כף היד והציפורניים.
נשים וגברים כאחד, מחפשים טיפולים יחודיים ופתרון לבעיות ציפורניים ספציפיות, מעוניינים בקבלת יעוץ מקצועי ומוכנים להשקיע ולשלם למומחית שתענה על הצרכים האלו. כאשר תהפכי למומחית בתחום טיפול מסויים, תגלי שאנשים מחפשים מטפלים כמוך ברמה כזו, אנשים מחפשים פתרון, הבנה ושתוף פעולה עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה במיוחד, תוך זמן קצר תהפכי להיות מובילה בתחום ההתמחות שלך, ותקבלי פרסום רב שיביא אלייך לקוחות באופן שוטף בכל יום. המשך
אם את מרגישה שלא הגעת עדיין לתוצאות המקצועיות שאת שואפת אליהן, אם יש לך בעיה מקצועית שמטרידה אותך, או שאת זקוקה לחיזוק מקצועי שיעניק לך בטחון בעבודתך, תוכלי לקבל ממני את כל העזרה המקצועית לה את זקוקה, בפתרון כל בעיה או שאלה מקצועית להמשך
5. ליווי אישי עסקי ומקצועי

כלים להתפתחות עיסקית ומקצועית

איך ללמד את מקצועות הציפורניים, ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, שתעניק לתלמידות שלך כלים להצלחה מקצועית. לימוד מרוכז, מעמיק, מועשר בידע מקצועי רב, מבוסס על נסיון של עשרות שנים בהן לימדנן מקצועיות שהפכו למובילו בתחום.
 
אינייל – בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות
 
לימודי המשך לטכנאיות ציפורניים
האפשרויות הטמונות במקצוע טיפולי ציפורניים, הן מגוונות, רבות ונרחבות. 
אם יש בך רצון להתפתח במקצוע אותו למדת ובו את עוסקת, אני בטוחה שתמצאי עניין רב בתוכנית לימודי המשך שפיתחנו, במיוחד עבור מקצועיות העוסקות בתחום טיפולי ציפורניים.
 
אנחנו מציעים לך דרכים יצירתיות וקורסים יחודיים, שיגרמו לך לבלוט כמקצועית, להתפתח בכיוונים חדשים ולהצליח במקצוע בו את עוסקת. תוכנית הלימודים שלנו מתאימה למקצועיות וותיקות וגם למקצועיות חדשות.
 
אם יש בך רצון לדעת יותר, לקבל בטחון מקצועי רב יותר, להגיע לתוצאות מקצועיות גבוהות יותר, אם את רוצה לעשות שינוי, לצאת לדרך חדשה שתפתח בפנייך אפשרויות נוספות להרחיב את חוג לקוחותייך, להגדיל את הכנסתך, ללמוד ולהעניק טיפולים חדשים במסגרת המקצוע בו את עוסקת, אם את רוצה שלקוחות יחפשו אותך ואת השרותים המיוחדים שתציעי להן, הצטרפי אלינו לתוכנית לימודי המשך לטכנאיות ציפורניים.
 
תוכנית הלימודים פותחה על ידי אילנה זהבי, העוסקת בתחום מאז 1976. בעלת ידע יחיד במינו, המבוסס על הכרה ולימוד מעמיק של התחום במשך עשרות שנים ובעיקר על נסיון מעשי עשיר, בתחום טיפולי ציפורניים, הכשרת אלפי טכנאיות ציפורניים, הקמת עסקים בתחום הציפורניים, פרסום ושיווק עסקי ציפורניים, ארגון ארועים, סדנאות, כנסים, פיתוח תוכניות לימוד, שיטות עבודה, קורסים וסדנאות העשרה, שהפכו להיות מובילים בתחום.
 
אנחנו מאמינים שהכל אישי (כנסי וקראי את הפילוסופיה שלנו) ולכל אחת יש צרכים משלה. בהתאם לתפיסת העולם הזו, בנינו תוכנית חדשנית שבה כל נושא, כל קורס עוסק בתחום שונה ומביא איתו תוצאות בתחום שלו. כל אחת יכולה לבחור ללמוד את הנושאים המעניינים אותה.  
 
אנחנו מזמינות אותך להצטרף לאינייל – בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות, ביחד נבחר את  הקורס המתאים לך ונהפוך את המקצוע שלך לעסק טוב יותר, מצליח יותר ומרוויח יותר.
 
אינייל – בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות
משנים כיוון - לא מקצוע!
2. הדרכה אישית למצויינות מקצועית