דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> peel off - בסיס מהפכני ללק ג'ל

peel off

נוסחה מהפכנית להסרת לק ג'ל
בלי שיופים – בלי נזקים

 
Peel off  הוא בסיס חדש ומהפכני ללק ג'ל 

Peel off משמש כבסיס לכל סוגי לק ג'ל ומתאים לשמוש עם ג'לים צבעוניים של כל החברות. הבסיס החדש, משנה ומעצב מחדש את התפיסה של טיפולי לק ג'ל. השמוש בו מבטיח ללקוחה הסרה קלה ומהירה, תוך שמירה מלאה של בריאות הציפורן.

הלקוחה יכולה להסיר את הג'ל בעצמה, לבד, בקלות רבה ומבלי לפגוע בציפורן הטבעית. תהליך ההסרה נעשה ללא שיוף ללא שמוש באציטון או במסירי ג'ל, פשוט, מרימים את הג'ל מהקצה ומסירים אותו כיחידה אחת. התהליך לא פוגע בציפורן הטבעית, אינו מושך איתו שכבות ממשטח הציפורן. הציפורן הטבעית נשארת חלקה, בריאה ומוכנה לטיפול הבא. אין צורך לגרד את הציפורן הטבעית, אין שאריות של ג'ל על הציפורן הטבעית. פשוט לא יאומן.
בתהליך העבודה, כאשר עושים את הלק ג'ל, אין צורך להשתמש בפרייר ובתהליך ההסרה אין צורך לשייף את הטופ. פשוט מרימים ומורידים.

לק ג'ל עם בסיס Peel off, מחזיק מעמד על ציפורני הלקוחה שלושה שבועות, כמו כל לק ג'ל אחר. בטיפול החוזר, הוא חוסך זמן רב ובעיקר נותן פתרון מקצועי ברמה גבוהה לכל הנשים הסובלות מהחלק האגרסיבי של הסרת הג'ל ומנזקים בציפורניים.

כמקצועית מתקדמת ומעודכנת, את יכולה להציע מהיום ללקוחותייך פתרון מקצועי לבעיה הידועה של הסרת הג'ל. אין צורך בשיוף, בטח שלא בשיוף עם מכונה, אין צורך בנייר כסף ולהמתין, אין צורך בשיוף הטופ, אין צורך בגרוד הציפורן עם דוחף עור. פשוט, מרימים ומסירים.
ניתן להסיר את הג'ל בכל זמן. מומלץ להסיר את הג'ל אחרי שבועיים שלושה, לפי בחירה.

מהיום, Peel off, הופך להיות אחד המוצרים המובילים בתחום.

 
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל