כל הזכויות שמורות לאילנה זהבי
דף הבית >> הדרכה פדיקור >> 3 אפשרויות לסיום טיפול פדיקור

3 אפשרויות לסיום טיפול פדיקור

התאימי את סיום הטיפול לצרכי הלקוחה

משחת אתלט פוט
זוהי משחה המכילה תערובת של שמנים אתריים, המגיעים בצורה מוצקה ובמרקם משחתי.
המשחה היא אנטיספטית ואני פטרייתית, מגבירה את עמידות הגוף מפני הידבקות בפטריות ובבעיות בכף הרגל. מורידה את כמות הזיעה ברגליים, מונעת ריחות, מרגיעה גרויים וגרודים בכף הרגל, מרככת ומטפלת בעור קשה, בעייתי וסדוק. שמוש יומיומי במשחת אתלט פוט שומר על כף רגל בריאה, על מראה אסתטי ומטופח ועל עור חלק ורך לאורך זמן. המשחה מעולה כסיום לטיפול פדיקור ובשימוש יומיומי.

שמן לעיסוי רגליים
בסיום טיפול פדיקור, מומלץ להשתמש עם שמן לעיסוי רגליים מסדרת פדיתראפיה. השמן עוזר ללקוחות הסובלות מכאבי רגליים, מנפיחות ברגליים, עוזר לנשים וגברים שעומדים שעות רבות על הרגליים, אנשים שעובדים בעמידה, עוזר לאנשים סוכרתיים, מעשנים ועוזר לאנשים עם בעיות בכף הרגל.  
השמוש בשמן עיסוי לרגליים, מרגיע, מפיג כאבים, מוריד נפיחויות ברגליים, ממריץ את זרימת הדם, טוב לגמישות כלי הדם ופותח חסימות.
לאחר העיסוי עם השמן, יש הרגשה קלילה, נינוחה ונעימה.
 
טיפול בוורידים
אם הלקוחה שלך סובלת מוורידים ברגליים, מומלץ לסיים את טיפול הפדיקור עם שמן לוורידים. השמן מוריד נפיחות בוורידים, מרגיע ומפחית כאבי וורידים.
הדריכי את הלקוחה לשמור בבית בקבוק של השמן ולהשתמש בו לפי הצורך. בזמן שהוורידים נפוחים וכואבים, השמוש בשמן עוזר להרגיע ולהפחית את הכאב
.
 החומרים בהם השתמשנו בסרטון זה הם
אתלט פוט, שמן עיסוי לכף הרגל ושמן לוורידים
כל המוצרים הם טבעיים 100%
לחצי למטה על שם המוצר ותראי

את תכונותיו ואת המרכיבים שלו


אתלט פוט - שמן עיסוי לכף הרגל
שמן לוורידים
קישורים לסרטונים נוספים
1. פדיקור עם אמבט רגליים
פדיקור עם אמבט רגליים בשיטת הפדיתראפיה, מיועד להעניק ללקוחה טיפול הוליסטי המשפיע על הגוף והנפש. השימוש במים המהולים בשמנים אתריים ובחומרים טבעיים המתאימים לטיפול פדיקור, משפיע גם אל איכות הטיפול וגם על הנפש  
2. ג'ל רכוך טבעי לכף הרגל
לרכוך עור כף הרגל, אנחנו משתמשים באבקה העשויה מצמח טבעי ושמנים אתריים. מכינים מהאבקה ג'ל רכוך טבעי 100%. הג'ל מרכך עור קשה, עור סדוק, מעולה גם לרכוך יבלות וציפורניים עבות
3. הכנה , מריחה והסרת ג'ל רכוך לכף הרגל
הטיפול בג'ל לרכוך עור כף הרגל הוא קל ויעיל. בסרטון המוטבע בעמוד זה, תלמדי כיצד להכין לבד את הג'ל, כיצד למרוח ולהסיר אותו.
 
 
4. פדיקור יבש
פדיקור יבש הוא טיפול בטיחותי, הגייני, ובעל יתרונות רבים. בתהליך הטיפול משתמשים בג'ל רכוך טבעי כתחליף לאמבט רגליים. זוהי טכניקת עבודה מוכרת ומצליחה, עובדים איתה במכונים גדולים ופופולאריים ברחבי העולם.

 
5. טיפול בכף הרגל וביבלות
טיפול בכף הרגל וביבלות, ללא שימוש במכשירים חודרניים ובטכניקת עבודה לא פולשנית. טיפול פדיקור בשיטת הפדיתראפיה, מאפשר להגיע לתוצאות גבוהות החל מהטיפול הראשון. השמוש בפורומות הטבעיות, מעניק לפדיקוריסטית יתרון רב בהשגת טיפול מושלם שח כף הרגל.
6. טיפול בפטרת הציפורניים
טיפול יחודי בפטרת הציפורניים עם חומרים טבעיים בלבד. הפדיקוריסטית מרככת ציפורניים עבות, גוזרת ומכינה אותן לטיפול והלקוחה מזליפה פעם ביום שמן אתרי על הציפורניים החולות. התוצאות יראו במהירות תוך זמן קצר יחסית ועד לריפוי מושלם של הפטרת. 
7. טיפול בציפורן חודרנית
שמן לציפורן חודרנית מסדרת פדיתראפיה, הוא שמן אנטיספטי, אנטי דלקתי, אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי. זה אחד המוצרים היעילים ביותר לטיפול בציפורן חודרנית.
השימוש בשמן, מונע חדירה של הציפורן לתוך העור ומקל במהירות על הכאב, בתוך מספר ימים הציפורן החודרנית נעלמת ובדרך כלל לא חוזרת יותר.
8. שלוש אפשרויות לסיום טיפול פדיקור
בסיום טיפול פדיקור בשיטת הפדיתראפיה, התאימי ללקוחה את הבחירה הטובה ביותר עבורה לסיום הטיפול. בפנייך שלוש אפשרויות, שימוש במשחת אתלט פוט, או עיסוי רגליים עם שמן עיסוי מסדרת הפדיתראפיה, או סיום טיפול עם שמן מרגיע וורידים נפוחים וכואבים.
9. סיום ההדרכה
פדיקורסטית יקרה,
מקווה שהצלחנו להביא לך את מהות טיפולי פדיקור עם תמציות שמנים טבעיים, מסדרת פדיתראפיה.
אם הנושא מדבר אלייך, אם את רוצה לאמץ את השיטה או חלק ממנה, נשמח לתת לך ליווי והדרכה ללא תשלום