דף הבית >> Better Nail Business >> שיווק >> שיטת השיווק האישי - לעסקים מתחום היופי
קוראים לי אילנה, בשנת 1976, הקמתי בישראל את חברת סופרנייל, החברה הראשונה בארץ שעסקה בבניית ציפורניים ובין החברות הראשונות בעולם, המתמחות בתחום.

כדי לפתוח את מכון הציפורניים הראשון בישראל, לוויתי מחבר 500 דולר, שהספיקו בקושי לשכירת חנות ולייבא מעט חומרי גלם לעבודה והתחלתי לעבוד. כמו רוב בעלי העסקים, סמכתי על קהל שיעבור ברחוב ויכנס אלי. 
ואומנם, היו נשים שנכנסו לשאול מה אני עושה וכשאמרתי להם "בניית ציפורניים", חלק גדול מהם פשוט ברח. לא הבינו על מה אני מדברת וגם לא כל כך היו מעוניינות לשמוע. הרעיון פשוט נשמע להן מחריד. לא פחות.
הבנתי שאני בבעיה, אבל לא ידעתי מה לעשות. עד שיום אחד החלטתי לצאת לרחוב ופשוט לשכנע נשים להכנס לחנות ולעשות להן ציפורן אחת חינם לדוגמא.
המהלך הזה שעשיתי זכה להצלחה גדולה. חלק מאותן נשים שהצלחתי לשכנע להכנס לחנות ולעשות להן ציפורן דוגמא, חזרו אלי והפכו להיות הלקוחות הראשונות שלי, המליצו והביאו אלי עוד לקוחות רבות ומכאן העסק הלך וגדל. 
כך גיליתי את עולם השיווק, תחום מאתגר שהפך להיות עם השנים עיקר תפקידי בעסק, בנוסף ולצד פיתוח תוכניות לימוד והכשרה מקצועית.
במשך עשרות שנים בהן ניהלתי את העסק, יזמתי פעולות שיווקיות יוצאות דופן ומוצלחות שהביאו עשרות אלפי לקוחות לעסק שהלך וגדל ובשיאו, הגיע לכ-20 סניפים בכל רחבי הארץ. סניפים שלא קיימים היום.
 
ב - 10 השנים האחרונות, אני משלבת כלים אינטרנטיים חינמיים וכלים דיגיטליים אחרים שמעצימים כל מהלך שיווקי שאני עושה. אחת ההצלחות הגדולות שלי הוא מנוע חיפוש שפיתחתי, המפנה חינם בכל חודש, מאות לקוחות פרטיות, למקצועיות בכל רחבי הארץ.
המקצועיות שקוראות מאמר זה מוזמנות להרשם חינם במנוע החיפוש www.proindex.co.il
 
סדנת השיווק שאני מזמינה אותך להשתתף בה, מבוססת על תוצאות מוכחות המביאות אלינו לקוחות חדשות לעסק, באופן שוטף, כל הזמן.
הסדנה מיועדת לעסקים קטנים בכלל ומתחום היופי בפרט ומותאמת לצרכים וליכולויות של עסקים אלו כפי שאני מכירה אותן לעומק מזה עשרות שנים.

בסדנה מקורית ויחודית זו, תלמדי כיצד לשווק בעצמך את העסק שלך, בשיטת "השיווק האישי", המבוססת על ידע רב ונסיון מעשי שרכשתי במשך עשרות שנים.


אני מזמינה אותך, להציץ לתוך הסדנה ומעניקה לך את האפשרות לקרוא את הפרק הראשון בסדנה.
לעיון בפרק הראשון של הסדנה לחצי כאן.


 

סדנה לשיווק אישי