דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> שיטת הטבילה
2017 זו השנה בה שיטת הטבילה משתפרת, משתדרגת, משנה צורה וחוזרת לבמת הציפורניים, כמוצר מספר 1 בתעשיית הציפורניים העולמית.

האמת – לא נעים לי לאמר, אבל אנחנו, אליס ואני, כמקצועיים העובדים בתחום עשרות שנים, מעולם לא עזבנו את השיטה המדהימה הזו. רוב לקוחותיה של אליס מטופלות על ידיה בשיטת הטבילה כבר כעשרים שנה ואלפי מקצועיות שלמדו אצלנו במשך עשרות שנים את שיטת הטבילה, נשארו נאמנות לטכניקת העבודה המדהימה הזו וממשיכות לקנות אצלנו עד היום את החומרים המצויינים לעבודה בשיטת הטבילה.

המהפך שחל השנה בשוק הציפורניים העולמי והעובדה שחברות הציפורניים המובילות בעולם משדרגות ומפתחות מוצרים חדשים לעבודה בשיטת הטבילה, מאפשר גם לטכנאיות ציפורניים חדשות וגם לטכנאיות ציפורניים וותיקות שלא השתמשו עד היום בטכניקה הזו, להיחשף ולהכיר שיטת עבודה קלה, מהירה, מדוייקת, ללא ריח, ללא פריימר, ללא צורך במנורות UV  או LED   וכמעט עם אפס בעיות אלרגיה.

החידושים בתחום רבים. החל מפיתוח מוצרים נילווים, המיועדים להקל, לשפר ולשדרג את טכניקות העבודה ומעניקות לטכנאיות הציפורניים ולמקצועיות אפשרות להגיע בקלות לתוצאות גבוהות במיוחד וגם חידושם ושידרוגם של מוצרים קיימים, כמו אבקות אקריל ציבעוניות, סוגי דבקים מתאימים, אקטיבטור ללא ריח ועוד מוצרים העוזרים לשדרג את תהליך טיפול בניית ציפורניים בשיטת הטבילה.

המהפך הגדול והעיקרי בשיטת הטבילה 2017, הוא לא רק בתהליך טיפול בניית ציפורניים בטבילה, אלא ובעיקר בפיתוח טכניקת עבודה חדשנית המתאימה לטיפול בציפורניים טבעיות עם אבקות אקריל צבעוניות ומשמשת כתחליף ללק ג'ל.

בעבר השתמשנו באבקות טבילה למטרת הארכה ובניית ציפורניים. היום ניתן להשתמש באבקות טבילה צבעוניות כתחליף ללק ג'ל. אבקות צבעוניות אלו מחזיקות מעמד על הציפורן הטבעית כחודש. מתאימות לכל סוגי הציפורניים, כולל ציפורניים חלשות, סדוקות ושומניות ולכל סוגי הציפורניים שלק ג'ל לא מחזיק מעמד עליהן. המראה המתקבל הוא יפה ומושלם ונשאר לשלושה שבועות לפחות. 

אנחנו אמנם רגילים שבכל כמה שנים יש קאמבק של מוצרים מהעבר, אבל למי מהטכנאיות הוותיקות שזכו להכיר וללמוד את שיטת הטבילה, ברור, שזהו מהפך בשוק הציפורניים, שיהפוך להיות יותר ויותר מבוקש ויתפוס חלק משמעותי מטיפולי הציפורניים, גם המלאכותיות וגם הטבעיות.
 
 

שיטת הטבילה 

שיטת הטבילה חוזרת כטכניקה מספר אחת בתעשיית הציפורניים העולמית
גם בבניית ציפורניים וגם כטכניקה לטיפול בציפורן טבעית.

אילנה זהבי,
מייסדת ענף הציפורניים בישראל