דף הבית >> קורסים >> קורס בניית ציפורניים אקריג'ל (פוליג'ל) >> קורס בניית ציפורניים מקיף


1-800-386-800

 

תוכנית הלימודים:

שיעור ראשון – שלב ראשון
בשלב הזה תלמדי לטפל בציפורניים הטבעיות ולהכין את משטח הציפורן לתהליך העבודה של בניית ציפורניים. שלב זה כולל גם עיצוב ציפורניים ולימוד מריחת לק ג'ל על ציפורניים בנויות

1. לימוד מריחה נכונה של לק ג'ל בניית ציפורניים
2. עיצוב ציפורניים לצורות שונות
3. טיפול בעור שמסביב לציפורן, מניקור ידני וגם מניקור מכשירי עם מכונת שיוף.
4. ניקוי והכנה יסודית של משטח הציפורן לפני תהליך בניית הציפורניים
 
שיעור ראשון – שלב שני
בשלב זה, תלמדי להאריך ציפורניים בטכניקות הבאות:

1. טיפסים – לימוד מקצועי ונכון כיצד להתאים ולהאריך ציפורניים עם טיפסים
2. תבניות – לימוד כיצד להניח ולהתאים את התבנית בצורה נכונה, כדי לאפשר בניית ציפורניים במראה טבעי 
3. DUAL FORMהטכניקה המתקדמת ביותר לבניית ציפורניים, עבודה נכונה בשיטת הטיפס ההפוך תאפשר לך להגיע למראה אידיאלי ומושלם של הציפורן, בקלות ובזמן קצר.
 
שיעור ראשון – שלב שלישי
עבודה מעשית ובניית ציפורניים עם חומרי גלם שונים

1. עבודה מעשית בניית ציפורניים בשיטת הטבילה
2. עבודה מעשית בניית ציפורניים עם תבניות בשיטת הג'ל
3. עבודה מעשית בניית ציפורניים עם אקריג'ל בשיטת DUAL FORM
4. לימוד שיוף ידני עם פצירה ושיוף עם מכונה
 
שיעור ראשון - שלב רביעי

הסרת בניית ציפורניים - בשלב הזה תלמדי כיצד להסיר נכון בניית ציפורניים. תעבדי על הציפורניים שבנית בשלב הקודם ותלמדי כיצד להסיר אותן מבלי לפגוע בציפורן הטבעית. הסרת הבנייה היא החלק הבעייתי יותר בטיפול בניית ציפורניים. בקורס תלמדי כיצד להסיר אותן מבלי לפגוע בציפורן הטבעית.
משך השיעור 3 – 4  שעות
 
שיעור שני
התלמידה מגיעה עם מודליסטית ובונה לה ציפורניים בשיטת הטבילה.
התלמידה מיישמת כל מה שלמדה בשיעור הראשון, שלב אחרי שלב, החל מטיפול בציפורניים הטבעיות, הכנת משטח הציפורן לפני הבניה, מניקור מקצועי וטפול בעור, התאמה והדבקת טיפסים ללקוחה, עיצוב הטיפסים, יישור למשטח אחיד, תהליך בניית הציפורניים בטבילה, שיוף בניית ציפורניים עם מכונה ועם פצירה ידנית ועד למריחת לק ג'ל צבעוני בסיום העבודה.
משך השיעור 3 – 4 שעות .המודליסטית יוצאת עם בניית ציפורניים מושלמת, בשיטת הטבילה.


שיעור שלישי
התלמידה מגיעה עם מודליסטית ובונה לה ציפורניים בשיטת פוליג'ל. התלמידה תבחר אם להאריך את הציפורניים עם טיפסים, עם תבניות, או בשיטת DUAL FORM.
התלמידה תטפל במודליסטית טיפול מושלם הכולל עיצוב ציפורניים, טיפול מניקור מושלם, הכנה נכונה של משטח הציפורן, בניית ציפורניים בשיטה שתבחר, שיוף מקצועי ועד מריחת לק ג'ל צבעוני על בניית הציפורניים.
משך השיעור 3 – 4 שעות .המודליסטית יוצאת עם בניית ציפורניים מושלמת, בשיטת אקריג'ל


שיעור רביעי
התלמידה מגיעה עם מודליסטית ובונה לה ציפורניים בשיטת הג'ל. הבניה יכולה להיות על טיפסים או תבניות לפי רצון התלמידה. התלמידה מטפלת במודליסטית טיפול מושלם הכולל טיפול בציפורן הטבעית, בניית ציפורניים בג'ל, שיוף ועד למריחת לק ג'ל על בניית הציפורניים
משך השיעור 3 – 4 שעות .המודליסטית יוצאת עם בניית ציפורניים מושלמת, בשיטת הג'ל
 
שיעור חמישי
התלמידה מגיעה לשיעור עם אחת המודליסטיות שהיא בנתה לה ציפורניים באחד השיעורים הקודמים. התלמידה תלמד כיצד לבצע טיפול חוזר ללקוחה שמגיעה אליה אחרי 3-4 שבועות טיפול זה נקרא "מילוי"
 
טיפול "מילוי" ציפורניים כולל:
1. הסרת לק ג'ל צבעוני עם מכונה
2. קיצור ציפורניים בנויות לימוד ידני ועם מכונה
3. עיצוב הציפורניים
4. מניקור מקצועי והכנת הציפורן למילוי
5. מילוי הציפורניים והשלמת החומר שאיתו הארכנו את הציפורניים
6. שיוף הציפורניים
7. מריחת לק ג'ל צבעוני
משך השיעור 3 – 4 שעות .המודליסטית יוצאת עם בניית ציפורניים מושלמת, בשיטת הטבילה.


מחיר הקורס – 3000 ש"ח ניתן לשלם בכרטיס אשראי בשלושה תשלומים
מוצרים - ניתן לרכוש את כל המוצרים במקום. לתלמידות הנחה של 20% על כל המוצרים  בקניה הראשונה

תעודה -  תעודה גמר מקצועית 
 
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה משמעותית של 20% על כל המוצרים האיכותיים שבחנות

 

 
חיוג ישיר מהסלולר

קורס בניית ציפורניים 

לימוד  כל שיטות הבניה
טיפסים, תבניות, 
DUAL FORM

בקורס תלמדי טכניקות עבודה מקצועיות, בכמה שיטות ועם חומרי גלם שונים. הכרת השיטות השונות יאפשר לך להתאים ללקוחה שלך את הטיפול הטוב ביותר עבורה ויאפשר לך כמקצועית להגיע לתוצאות גבוהות במיוחד.

הקורס כולל לימוד בניית ציפורניים בשיטת פוליג'ל, בניית ציפורניים בטבילה  ובניית ציפורניים בג'ל שמתאים במיוחד להארכה של ציפורן טבעית, בטיפול לק ג'ל. בקורס תלמדי לעבוד עם חומרים איכותיים וחדישים, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים עבודה נקיה יותר, קלה יותר, יפה יותר ואיכותית יותר, ללא ריח וללא אדים המתפזרים בחלל האויר.

השילוב בין חומרי הגלם האיכותיים ובין טכניקות עבודה מתקדמות הנלמדות בקורס ברמה גבוהה, מאפשרים לתלמידה להגיע לתוצאות מקצועיות גבוהות מאוד, בזמן קצר יחסית.
 

מה לומדים בקורס:
הלימוד בקורס כולל את כל הטכניקות הקיימות להארכת ציפורניים:

  • טכניקת הארכת ציפורניים עם טיפסים
  • טכניקת הארכת ציפורניים עם תבניות
  • טכניקת הארכת ציפורניים בשיטת DUAL FORM
  
כדי להבין יותר מה ההבדל בין טכניקות לבניית ציפורניים לבין שיטות בבניית ציפורניים,
את מוזמנת להכנס למאמר מפורט שכתבתי בנושא.

 
בקורס תלמדי לעבוד עם חומרי גלם שונים ובשיטות שונות:
  • שיטת הטבילה - שיטת הבניה הוותיקה ביותר והמועדפת עלינו, היא שיטת הטבילה. שיטה זו קיימת כ-30 שנים ולאחרונה עשתה קמבק ענק בכל העולם ושודרגה גם לטיפול בציפורן הטבעית בשיטה שנקראת DIP POWDER. שיטת הטבילה מאפשרת בניית ציפורניים חזקות ויפות במיוחד. אנו מלמדים את שיטת הטבילה ברמה גבוהה במיוחד, כולל עיצוב ומבנה אנטומי של הציפורניים הבנויות. בקורס תחשפי לאבקת ג'ל, אבקה טבילה יחודית, המבטיחה חוזק רב ומראה טבעי ויפהיפה של הציפורניים הבנויות.
  • בניית ציפורניים בג'ל - שיטת הבניה השניה, היא בניית ציפורניים בג'ל. השימוש בג'ל אפשרי גם על טיפסים וגם על תבניות. ישנם סוגים שונים של ג'לים. המתקדמים ביותר הם ג'לים לבניה מסוג soak off, אלו ג'לים הניתנים להסרה בקלות יחסית. בקורס תלמדי לעבוד עם ג'ל מסוג soak off דבר שיאפשר לך לשלב הארכת ציפורן טבעית גם בטיפול לק ג'ל.
  • שיטת פוליג'ל לבניית ציפורניים - אקריג'ל, הוא החומר המהפכני והחדשני ביותר הקיים בתחום בניית הציפורניים. שיטת העבודה מבוססת על צורת עבודה כפי שעובדים עם נוזל ואבקת אקריל. אבל ההבדל הוא עצום. העבודה עם אקריג'ל, מאפשרת גם לטכנאית ציפורניים מתחילה, להגיע להישגים גבוהים בדיוק של הנחת החומר ובעיצוב מראה הציפורן. אקריג'ל הוא חומר המשלב את התכונות הטובות ביותר של האקריל עם התכונות הטובות של הג'ל. אפשר לעצב את החומר ולעבוד איתו בחופשיות עד לקבלת התוצאה הרצויה ורק אז להכניס אותו למנורה כדי שיתקשה. אפשר לבנות ציפורניים עם אקריג'ל, גם על טיפסים, גם על תבנית וגם בשיטת DUAL FORM.
  • בניית ציפורניים עם אקריג'ל בשיטת DUAL FORM, מאפשרת לכל תלמידה, כבר בראשית דרכה, להגיע לתוצאות מקצועיות איכותיות, יפות וחזקות. גם מבחינת זמן העבודה, גם מבחינת המראה המושלם של הציפורן וגם מבחינת חוזק ואיכות העבודה.
 
בקורס תלמדי מניקור קלאסי ומניקור מכשירי:
  • בקורס תלמדי שני סוגי מניקור, גם מניקור קלאסי עם צבתית וגם מניקור מכשירי מה שנקרא מניקור רוסי.
 
תוכנית הלימודים:
תוכנית הלימודים שלנו עשירה ורחבה, אנחנו שמים דגש על כל פרט הקשור לתחום אותו התלמידה לומדת, כולל שימוש במכונת שיוף, שיוף ידני מנצח, הסרה של בניית הציפורניים ועוד נקודות חשובות שנותנות לתלמידה מענה מקיף לטיפול מושלם.


בסיום הקורס תדעי לבנות ציפורניים בשלושת השיטות שלמדת ובנוסף תדעי להעניק ללקוחותיך טיפול מניקור, גם קלאסי וגם מכשירי. טכניקות הארכת הציפורניים שתלמדי בקורס הארכה עם טיפסים, תבניות
ו-  DUAL FORM יעניקו לך יתרון רב ותוכלי לשלב אותן בכל סוגי טיפולי ציפורניים, גם בטיפול בציפורניים טבעיות.

מתכונת הקורס:
קורס אישי, אחד על אחד, מורה מול תלמידה. מסגרת לימודים בעלת יתרונות רבים בהשוואה ללימוד בקבוצה. הספק רב מאוד של חומר עיוני ומעשי נרחב במיוחד, התמקדות ספציפית בתלמידה ובצרכיה ותוצאות מקצועיות גבוהות מוכחות מיידית, החל מהשיעור הראשוןבכל שיעור לומדים ומיישמים חומר חדש, שיטות עבודה חדשות, טכניקות וחומרים שונים. 

מפגשים:
חמישה מפגשים, כל שיעור נמשך בין  3 - 4  שעות
המטרה - להעניק לך ידע מקצועי נרחב ומעמיק, המתמקד בהבנת תהליך בניית הציפורניים, מניקור, טיפולים חוזרים של הלקוחה למילוי וגם תהליך הסרה נכונה של בניית ציפורניים, שהוא חלק חשוב ומשמעותי בטיפול בבניית ציפורניים.  
היעד - שתגיעי לרמה מקצועית גבוהה במיוחד, שיהיו בידייך כלים מקצועיים איתם תוכלי להתמודד ולהצליח בשוק התחרותי כל כך, שתדעי להתאים ולהעניק לכל לקוחה את הטיפול המתאים לה ולהגיע לתוצאות איכותיות.
החזון – אנחנו אוהבים להצטיין. זו דרכינו עשרות שנים והחזון שלנו שגם התלמידות שלנו יצטיינו בעבודתן ויהפכו כמו רבות אחרות שלימדנו, למובילות בתחום.
חומרים: ניתנים באופן חופשי במהלך הקורס לתלמידה
רמה מקצועית: אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר.
המורה - מוזמנת להכיר את המורה
תעודה:  בסיום הקורס תקבלי תעודה על לימוד מניקור ובניית ציפורניים באקריג'ל.

 מחיר הקורס -.3000 ₪
ניתן לשלם בשלושה תשלומים
 
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה משמעותית של 20% על כל המוצרים