דף הבית >> קורסים >> קורס לק ג'ל

 קורס מקצועי 
 ג''ל לק - לציפורן טבעית 

קורס מניקור ולק ג'ל לציפורן הטבעית – הוא הקורס המתאים ביותר לעשות איתו את צעדייך הראשונים בעולם הציפורניים.
אם את רוצה לרכוש מקצוע ולהתפרנס ממנו תוך זמן קצר, אם את שואפת להגיע למצויינות ולהיות מקצועית ברמה גבוהה במיוחד תוך זמן קצר, אנו מציעים לך לימוד במתכונת יחודית, שתביא אותך לרמת ביצוע גבוהה תוך זמן קצר מאוד.
תוכנית הלימודים שלנו משודרגת ומעודכנת, תוכנית מקצועית, מקיפה וברורה, שמה דגש על עבודה מעשית וקבלת תוצאות גבוהות מאוד, כבר מהשיעור הראשון.
הקורס שלנו מתקיים במתכונת אישית, לימוד אחד על אחד.
המדריכה אליס זהבי, עוסקת בתחום משנת 1988, בעלת נסיון רב בהדרכה והכשרה של אלפי מקצועיות וכן בעלת נסיון מעשי של עשרות שנים בטיפול בלקוחות. עם כל הידע והנסיון הזה, אליס תלמד אותך איך לטפל בלקוחותייך בצורה הנכונה, המקצועית והטובה ביותר, שתגרום להן לחזור אלייך שוב ושוב.
אני מזמינה אותך להצטרף לאלפי בוגרות שהוכשרו על ידינו ועברו את מסלול הלימוד היחודי שלנו, נשים עצמאיות ושכירות, מקצועיות ומצליחות, המתפרנסות בכבוד ובהצלחה מהמקצוע שרכשו אצלנו.תוכנית הלימודים:
בסיום הקורס היחודי אותו אליס מעבירה, תדעי להעניק ללקוחותייך טיפול מניקור לק ג'ל מקצועי הכולל טיפול נכון ומושלם של העור, של הציפורניים ושל מריחת הג'ל, טיפול מקצועי שמחזיק מעמד על ציפורני הלקוחה שלושה שבועות, שנראה מושלם  ובעיקר תדעי להעניק ללקוחותייך טיפול מקצועי השומר על הציפורן הטבעית. 

מתכונת הקורס:
קורס אישי, אחד על אחד, מורה מול תלמידה. מסגרת לימודים בעלת יתרונות רבים בהשוואה ללימוד בקבוצה. הספק רב מאוד של חומר עיוני ומעשי נרחב במיוחד, התמקדות ספציפית בתלמידה ובצרכיה ותוצאות מקצועיות מדהימות מוכחות מיידית החל מהשיעור הראשוןבכל שיעור לומדים ומיישמים חומר חדש, שיטות עבודה חדשות וחדישות, טכניקות וחומרים שונים. 

מפגשים:
שלושה מפגשים, לכל שיעור יש תוכנית לימוד עיונית ומעשית מוגדרת, השיעור לא מסתיים עד ליישום מוצלח של כל תוכנית השיעור. 

המטרה - להעניק לך ידע יחודי נרחב ומעמיק המתמקד בהבנת תהליך טיפול מניקור ולק ג''ל ובטכניקות עבודה מתקדמות לביצוע מעשי ומושלם של טיפול מניקור ולק ג''ל. 
היעד - שתגיעי לרמה מקצועית גבוהה במיוחד, שיהיו בידייך כלים מקצועיים איתם תוכלי להתמודד ולהצליח בשוק התחרותי כל כך.
החזון – אנחנו אוהבים להצטיין. זו דרכי עשרות שנים והחזון שלי שגם התלמידות שלי יצטיינו בעבודתן ויהפכו כמו רבות אחרות שלימדתי, למובילות בתחום.


מחיר הקורס - 1900 שח. ניתן לשלם בכרטיס אשראי בשלושה תשלומים
מוצרים - ניתן לרכוש את כל המוצרים במקום. לתלמידות הנחה של 10% על כל המוצרים

תעודה - תעודה גמר מקצועית  
חיוג ישיר מהסלולר
1-800-386-800
התרשמות קטנה משיעורים של תלמידות שלי