בכל שאלה, תרגישי 
חופשי להתקשר
דף הבית >> קורסים >> קורס לק ג'ל למתקדמות

קורס לק ג'ל למתקדמות

קורס מניקור לק ג'ל, במתכונת מורחבת, כולל חידושים וטכניקות עבודה משוכללות ומתקדמות מעניק לך ידע חדש וכלים מקצועיים יחודיים לטיפול מושלם בלק ג'ל גם מבחינת המראה, גם מבחינת התאמת הטיפול ללקוחה וגם הענקת פתרון אישי לכל לקוחה.
הקורס המורחב, יאפשר לך לפנות לקהל חדש שלא מעוניין רק בטיפול לק ג'ל, אלא מחפש פתרונות לבעיות, טיפולים ברמה גבוהה במיוחד, הגשמת משאלות, טיפולים ספציפיים ועוד...
הידע שתרכשי בקורס והחידושים שתלמדי בו, יאפשרו לך בנוסף, להציע ללקוחותייך הקבועות שידרוג חדשני ואיכותי לטיפולים הקיימים. ההיצע הנרחב שתתני ללקוחותייך, הפתרונות המקצועיים שתציעי להן, יישום והגשמה של משאלותיהן והתוצאות הגבוהות במיוחד שתעניקי להן, יעניקו לך מוניטין מקצועי רב שיאפשר לך להעניק לכל לקוחה טיפול מושלם ולהגדיל את הכנסותייך.

חידושים ותוספות בקורס לק ג'ל מורחב

הארכת ציפורניים
בקורס תלמדי להאריך ציפורן קצרה, בעזרת ג'ל בילדר המיועד לציפורן טבעית ויורד כמו לק ג'ל רגיל. הטכניקה שתלמדי בניית ציפורניים עם תבנית, תוכלי להאריך ציפורן קצרה, לתקן ציפורן שנשברה ועוד.. אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים המיועדים לציפורן טבעית ויורדים כמו לק ג'ל

דיפ ג'ל
בקורס תלמדי שיטת טיפול חדשה "דיפ ג'ל". לשיטה זו יתרונות רבים. היא חזקה יותר, יפה יותר, נשארת זמן רב יותר ויורדת בקלות רבה מבלי לפגוע בציפורן הטבעית. טכניקת דיפ ג'ל משדרגת באופן משמעותי את טיפול הלק ג'ל הרגיל. לקוחות רבות ישמחו לעבור לטיפול דיפ ג'ל המשודרג.

טיפולי מניקור מגוונים
טיפולי מניקור מגוונים, כולל מניקור ספא, מניקור משקם, מניקור לגברים. לימוד סוגי המניקור השונים, יביא אלייך לקוחות רבות גם נשים וגם גברים המעוניינים בטיפול מניקור מקצועי. תלמדי לשדרג את הטיפולים ולהעניק ללקוחותייך טיפול מניקור משקם, לריפוי פגעים בעור, לחיזוק הציפורן, למראה נקי ומטופח ועוד..

תוכנית לגמילה מכסיסה
בקורס תלמדי להציע ללקוחותייך תוכנית לגמילה מכסיסה, תוכנית שתעניק לך יחודיות בטיפול בכסיסה ותביא לך תוצאות מוכחות. הטיפול הזה מתאים גם ללקוחות הקבועות שעושות לק ג'ל וממשיכות לכסוס את העור והציפורניים וגם לנשים, גברים ונוער שלא עושים לק ג'ל, אבל סובלים מאוד מהתופעה של כסיסת ציפורניים וישמחו לדעת שיש פתרון.

הכרות עם סוגי בסיסים וטופים
בקורס הנרחב תכירי בסיסים שונים לעבודה (BASE COAT), תלמדי מה ההבדל בין הבסיסים השונים ולמה לכל אחד משמש.
בקורס הנרחב תכירי סוגי טופ ((TOP COAT שונים. תלמדי את ההבדלים ביניהם ולמה כל אחד משמש


למה כדאי לבחור בקורס לק ג'ל מורחב
הרחבת הידע בתחום הטיפול בציפורן הטבעית והכלים המקצועיים שתרכשי בקורס, יעניקו לך יתרון מקצועי משמעותי, שיאפשר לך להציע ללקוחותייך מגוון רחב של טיפולים כבר מהרגע הראשון בו תתחילי לעבוד. הטיפולים החדשים שתלמדי בקורס, יביאו אלייך לקוחות רבות וחדשות המחפשות פתרון ותשובות מעבר לטיפול לק ג'ל רגיל. פוטנציאל הרווח וההכנסות מהטיפולים המשודרגים יביאו אלייך חוג לקוחות גדול, נאמן וקבוע.
 
מתלבטת באיזה קורס לבחור?
אם את מעוניינת ללמוד קורס לק ג'ל, עלייך ללמוד קודם כל את הקורס הראשוני. זהו קורס מלא ומקיף שבסיומו תוכלי להעניק ללקוחותייך טיפול לק ג'ל מקצועי וברמה גבוהה. לא ניתן ללמוד את הקורס המורחב (הקורס הזה), אם לא סיימת קורס לק ג'ל בסיסי. לשם השוואה, בדיוק כפי שלא ניתן ללמוד לתואר שני, אם לא סיימת תואר ראשון. אם את מקצועית שכבר עובדת בתחום, או שסיימת קורס לק ג'ל בסיסי, תוכלי ללמוד את הקורס המורחב. אם את חדשה בתחום ועושה את צעדייך הראשונים הרשמי קודם לקורס הקלאסי הוותיק והמעולה שלנו ובסיום הקורס תוכלי להרשם לקורס המורחב, להעשיר את הידע שלך לרמה של מומחית בטיפול מניקור ולק ג'ל.
 
מתכונת הקורס:
קורס אישי, אחד על אחד, מורה מול תלמידה.מתכונת לימודים זו, מעניקה לתלמידה את מירב תשומת הלב
ומובילה אותה להישגים גבוהים במיוחד.

מפגשים: מפגש אחד של שלוש שעות
התלמידה מגיעה לשיעור עם ציפורניים טבעיות ללא לק ג'ל או בניה


תוכנית הלימודים:
1. שלוש טכניקות שונות למריחת לק ג'ל
2. עיצוב ציפורניים
3. טיפולי מניקור מקצועיים - מניקור ספא, מניקור משקם, מניקור מהיר, מניקור קלאסי עם צבתית, מניקור לגברים.
4. תוכנית לגמילה מכסיסה.
5. הכרת סוגי בסיסים וטופים ללק ג'ל
6. הארכת ציפורן עם תבנית בעזרת ג'ל לציפורן טבעית soak off, שיורד כמו לק ג'ל.
7. לימוד שיוף מקצועי של ציפורן שהוארכה. טכניקת שיוף כמו בבניית ציפורניים.
8. דיפ ג'ל – שילוב אבקות צבעוניות עם לק ג'ל רגיל. טיפול מקצועי בעל יתרונות רבים.


חומרים: ניתנים באופן חופשי במהלך הקורס לתלמידה על חשבון בית הספר.
רמה מקצועית: אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר.
מוזמנת להכיר את המורה
תעודה: בסיום המפגש התלמידה תקבל 2 תעודות. דיפ ג'ל + התמחות במניקור וגמילה מכסיסה 
מחיר: מחיר הקורס -.1200ש"ח
הערהמקצועיות העוסקות בבניית ציפורניים, יודעות לעבוד עם תבניות ולשייף ציפורניים מלאכותיות, מוזמנות להשתתף בסדנה חידושים בלק ג'ל. 
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה משמעותית של 20% על כל המוצרים
 

לימוד המשך לק ג'ל לדרגת מומחית

חיוג ישיר מהסלולר
1-800-386-800

למי מיועד הקורס - הקורס מיועד למקצועיות העובדות בלק ג'ל, או שלמדו לק ג'ל. הקורס לא מיועד למתחילות שרוצות ללמוד לק ג'ל.