דף הבית >> קורסים >> קורס דיפ פאודר

מה זה טיפול דיפינג פאודר?

דיפינג פאודר הוא טיפול חדש ומתקדם, שכבש את עולם הציפורניים בכל רחבי תבל, הודות ליתרונותיו הרבים, בהשוואה לשיטות עבודה אחרות העוסקות בטיפול בציפורן טבעית, כולל טיפול לק ג'ל, הוא טיפול קל יותר, יפה יותר וחזק יותר.
טיפול בדיפינג פאודר מעניק ללקוחה ציפורניים מטופחות וחזקות עם צבע שלא יורד 4 שבועות. הבסיס לשיטת העבודה עם דיפ פאודר היא טכניקת הטבילה, שעברה בשנים האחרונות מהפך דרמתי בעקבות פיתוח מוצרים יחודיים וחדשניים, המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומאפשרים למקצועית להגיע להישגים גבוהים במיוחד במתן טיפול לציפורן טבעית. יתרונות הטיפול בדיפינג פאודר לעומת לק ג'ל הם משמעותיים במיוחד. אם אפשר להגדיר במשפט אחד את תוצאות הטיפול בדיפינג פאודר הייתי מגדירה אותו כך מראה מושלם של לק ג'ל וחוזק של אקריל.

יתרונות הדיפינג פאודר

טיפול בדיפינג פאודר, מתאים לכל סוגי הציפורניים - גם לנשים עם ציפורניים כסוסות, ציפורניים שומניות, ציפורניים דקות, מפוצלות ועוד.. כל אותן נשים, שלק ג'ל לא מחזיק עליהן, ימצאו בדיפינג פאודר פתרון אידיאלי וחזק.
הצבע בטיפול דיפינג פאודר נשאר על ציפורני הלקוחה כ- 4 שבועות. לא זז - אין תופעה של קילוף הצבע מקצה הציפורן, מכל סיבה שהיא ולא משנה מה אורך הציפורן הטבעית, או מה סוג הציפורן הטבעית. הצבע מחזיק מעמד כארבעה שבועות על כל סוגי הציפורניים ומעניק ללקוחה ציפורניים מטופחות ואופנתיות לאורך זמן.

אין צורך במנורת יבוש UV  או LED – יתרון חשוב מאוד - טכניקת העבודה עם דיפינג פאודר, לא דורשת יבוש במנורה, נשים רבות נרתעות מהשמוש במנורה וישמחו לעבור לטכניקת עבודה שאינה דורשת יבוש במנורה.

הסרת דיפינג פאודר היא פשוטה, קלה ויעילה - פעם בארבע שבועות, כשהלקוחה מגיעה לחידוש והחלפת הצבע, הסרת החומר הישן, נעשית בקלות. גם פה אנחנו משתמשים בצמר גפן טבול במסיר וממתינים 10 דקות וכשמסירים את נייר הכסף העוטף את הציפורן, מתגלה ציפורן חלקה, בריאה ויפה! שלא כמו בלק ג'ל, אין שאריות חומר על הציפורן, אין צורך לדחוף ולגרד את משטח הציפורן ולהסיר באגרסיביות את שארית החומר. מסירים את נייר הכסף כעבור 10 דקות והחומר נעלם מהציפורן לחלוטין.

על הקורס
כדי להצליח ולהגיע לתוצאה הרצויה, שתהיה גם יפה וגם איכותית, יש צורך לעבור הכשרה מקצועית יסודית. נכון שבהצצה בסרטונים הפזורים ברשת מתקבל הרושם שרק מורחים דבק וטובלים באבקה, זוהי כמובן אשליה מוחלטת.   
כמו בכל מקצוע ובכל סוג של טיפול, גם לטיפול דיפינג פאודר יש נקודות תורפה שעלייך כמקצועית להכיר מראש ולדעת כיצד להתמודד איתם או להמנע מהם.
לשם כך, ערכתי קורס מקצועי, מעמיק ומקיף, בו תלמדי את תהליך העבודה באופן יסודי, תכירי ותלמדי את כל נקודות התורפה של טיפול דיפ פאודר, כך שתדעי ממה עלייך להמנע בזמן הטיפול וגם כיצד להתגבר על בעיות שכיחות האופייניות לטיפול זה.
במסגרת הקורס תלמדי גם מריחת לק, עיצוב ציפורניים ומניקור, תקבלי ידע נרחב, טיפים יחודיים וכלים מקצועיים בעזרתם תגיעי לתוצאות מעולות, יפות ואיכותיות.
בסיום הקורס, תדעי להעניק ללקוחותייך, טיפול איכותי וברמה גבוהה.
מראה מושלם של לק ג'ל וחוזק של אקריל.


תוכנית הלימודים שלנו הורחבה:
תוכנית הלימוד המורחבת, הכוללת שלושה מפגשים,
תכנס לתוקף במהרה. 
האתר יעודכן בהתאם עד 15.7.2024


שיעור ראשון - שלב ראשון:
 • מריחת בסיס לדיפ בצורה נכונה
 • עיצוב ציפורניים לצורות שונות
 • ניקוי משטח הציפורן באופן יסודי
 • מניקור קלאסי מקצועי עם צבתית
שיעור ראשון – שלב שני:
 • לימוד טכניקת עבודה עם דיפ פאודר – אימון על אצבעונים
 • לימוד טכניקת עבודה בסגנון פרנצ מניקור – אימון על אצבעונים
 • לימוד טכניקות שיוף מקצועיות גם ידני וגם עם מכונה, אימון על אצבעונים
שיעור ראשון - שלב שלישי:
 • התלמידה מבצעת על עצמה טיפול מושלם של דיפאודר ביד אחת. הטיפול כולל עיצוב ציפורניים, מניקור, טיפול דיפאודר, שיוף עד לקבלת התוצאה הרצויה.
 • התלמידה לומדת כיצד מסירים את הדיפאודר
 • התלמידה מיישמת מה שלמדה ומסירה לעצמה את עבודת הדיפ שעשתה לעצמה על יד אחת
 
שיעור שני
התלמידה מגיעה עם מודליסטית ומיישמת עליה טיפול דיפאודר לפי סדר הטיפול המושלם:
 • עיצוב ציפורניים
 • טיפול מניקור קלאסי מקצועי הכולל ניקוי יסודי של משטח הציפורן ומניקור קלאסי עם צבתית
 • טיפול דיפ פאודר מושלם על שתי הידיים
 
 * סה"כ שלושה מפגשים של כ-3 שעות כל מפגש.
* בסיום הקורס התלמידה תקבל פרסום יחודי בעמוד הראשון בגוגל באזור עבודתה.


היעדללמד אותך איך לטפל בציפורניים הטבעיות של לקוחותייך בשיטת "דיפ פאודר".
המטרהשתגיעי לרמה מקצועית גבוהה במיוחד, שיהיו בידייך כלים מקצועיים איתם תוכלי להצליח בשוק התחרותי כל כך.
החזון  -אנו אוהבים להצטיין. זו דרכנו עשרות שנים והמטרה שגם התלמידות שלנו יצטיינו בעבודתן ויהפכו כמו אלפי אחרות שלימדנו, למובילות בתחום.
המתנהבסיום הקורס תקבלי פרסום חינם למשך 3 חודשים בקטגוריה של טיפול דיפ פאודר,  לפי האזור בו את גרה או עובדת. פרסום זה יעזור לך להגיע אל קהל לקוחות רחב.

מתכונת הקורס: 
לימודים: 
קורס אישי, מורה מול תלמידה. למסגרת לימודים זו, יתרונות רבים, בהשוואה ללימוד בקבוצה. לימוד אישי, במתכונת הקורסים שאני מעבירה, אינו דומה לשום מסגרות לימוד אחרות, הן מבחינת הספק, הן מבחינת תשומת לב אישית וחיזוק התלמידה, הן מבחינת הידע הרב שמועבר לתלמידה והן מבחינת הרמה המקצועית. כל שעה וכל דקה של לימוד אישי, מנוצלים למטרה שהצבנו לפנינו ומתמקדים בהשגת היעד המשותף.
מפגשים: 3 מפגשים של שלוש שעות
חומרים: ניתנים באופן חופשי במהלך הקורס לתלמידה, על חשבון בית הספר.
רמה מקצועית: אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר. מוזמנת להכיר את המורה
מחיר: מחיר הקורס -.2100 ש"ח
תעודה: בסיום הקורס תקבלי תעודה המעידה כי עברת קורס מניקור ודיפאודר מקצועי. התעודה מטעם בית הספר,  מאפשרת לך לעבוד בתחום.

 
 קורס מקצועי 
 דיפ פאודר - לציפורן טבעית 
יותר קל, יותר יפה, יותר חזק, יותר בריא
אילנה זהבי,
מייסדת ענף הציפורניים בישראל
 
1-800-386-800  
התקשרי עכשיו
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה של 10% על כל המוצרים