בכל שאלה, תרגישי 
חופשי להתקשר

קורס בניית ציפורניים
 בהתאמה אישית

את בוחרת את השיטות והטכניקות שתלמדי
בניית ציפורניים הוא תחום נרחב, בו משתמשים בחומרי גלם שונים ובשיטות שונות.

כשאת בוחרת ללמוד בניית ציפורניים בבית ספר סטנדרטי, את מקבלת תוכנית לימודים הכוללת את שיטות הלימוד ואת חומרי הגלם שבית הספר קבע עבורך.
אצלי, בקורס אישי אחד על אחד, את תקבלי הסבר מפורט על שיטות העבודה, על חומרי הגלם השונים ותבחרי בעצמך את שיטות העבודה שאת מעוניינת ללמוד, את טכניקות העבודה ואת חומרי הגלם.
קורס אישי מאפשר לך להגשים בדיוק את החלום שאת רוצה. ללמוד ולעבוד בדיוק עם החומרים שמתאימים לך ובלי צורך לשבת בכיתה עמוסת תלמידות וללמוד שיטות שפחות מענייניות אותך.

גם אני עשיתי במהלך הקריירה שלי החלטות דומות. אני רוצה לספר לך על ההחלטה הכי חשובה שקיבלתי בתחום. כדי להבין קצת יותר אספר לך בקצרה, שהתחלתי את הקריירה שלי בתחום הציפורניים בשנת 1976, הייתי בין הראשונים בעולם שעסקו בתחום ולא היה קיים חומר לבניית ציפורניים חוץ מאקריל.

כך הפחתי למומחית בכל מה שקשור לעבודה עם אקריל. אבל, לפני כ- 30 שנה, קיבלתי החלטה שלא לעבוד יותר עם אקריל. ההחלטה הגיעה בגלל כל התופעות שכל מי שעובדת עם אקריל מכירה אותן, כמו ריח לא נעים, אדים המתפזרים בחלל האויר, כאבי ראש ועוד ועוד תופעות שהאקריל גורם להן.
כאשר התחילו לפתח חומרי גלם חדשים וטכניקות עבודה חדשות כמו טבילה, משי לציפורניים, ג'לים שונים ועוד ניסיתי כל חומר חדש שיצא לשוק ומצאתי מה מתאים לי יותר, מה טוב בעיני יותר והפסקתי לעבוד וללמד בניית ציפורניים עם אקריל.

ההחלטה לא היתה פשוטה, אבל אני שלמה עם ההחלטה שלי, מאושרת ושמחה בכל המוצרים החדשים, בחומרי הגלם המצויינים הנמצאים היום בתחום בניית הציפורניים. אני מנסה הכל, כמעט שאין חומר חדש שיצא לשוק מבלי שאנסה אותו, אני מגלה בכל יום עוד ועוד טכניקות עבודה וחומרי גלם מצויינים ושמחה על ההחלטה שלי מלפני 30 שנה.

את האפשרות הזו, האפשרות להבין ולהחליט מה הכי מתאים לך,אני רוצה לתת גם לתלמידות שלי.

באתר שלי יש פרוט של מספר קורסים לבניית ציפורניים. בכל אחד מהקורסים מפורט באילו שיטות לומדים ועם איזה חומרי גלם עובדים. בנוסף יש באתר מאמרים רבים המסבירים את ההבדלים בין שיטות העבודה ובין חומרי הגלם השונים.
אני ממליצה לכל מי שרוצה לעסוק בתחום, לקרוא את המאמרים ולהבין לעומק את האפשרויות הרבות בתחום בניית ציפורניים. תהיי מודעת לחידושים ולטכניקות המתקדמות ביותר, שלא בכל בית ספר מלמדים ותוכלי להחליט בעצמך איזו שיטה את מעוניינת ללמוד ועם איזה חומרים את מעוניינת לעבוד, מה המטרה העיקרית שלך ואיך הכי נכון וקל להגיע אליה.

ניתן להרכיב תוכנית לימודים אישית לכל אחת. תוכנית לימודית המתאימה למטרות שלך, לרצונות שלך, לחלומות שלך, תוכנית לימודים המותאמת לך במיוחד.

לאחר שתקראי את החומר הנמצא באתר, התקשרי אלי, אשמח להרכיב לך קורס אישי המותאם בדיוק לצרכייך.
התקשרי אלי - 054-5939690, אילנה