דף הבית >> קורסים >> קורס בניית ציפורניים אקריג'ל (פוליג'ל)

קורס בניית ציפורניים
בשיטות פוליג'ל, טבילה וג'ל

חיוג ישיר מהסלולר
בקורס תלמדי טכניקות עבודה מקצועיות, יעילות עם דגש על חידושים בתחום שיבדלו אותך משאר טכנאיות הציפורניים ויקדמו אותך בעבודתך המקצועית.

הקורס כולל לימוד בניית ציפורניים בשיטת פוליג'ל, בניית ציפורניים בטבילה  ובניית ציפורניים בג'ל. בקורס תלמדי לעבוד עם חומרים איכותיים וחדישים, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים עבודה נקיה יותר, קלה יותר, יפה יותר ואיכותית יותר, ללא ריח וללא אדים המתפזרים בחלל האויר.

השילוב בין חומרי הגלם האיכותיים ובין טכניקות עבודה מתקדמות הנלמדות בקורס ברמה גבוהה, מאפשרים לתלמידה להגיע לתוצאות מקצועיות גבוהות מאוד, בזמן קצר יחסית.

 

מה לומדים בקורס:
הלימוד בקורס כולל את כל הטכניקות הקיימות להארכת ציפורניים:

  • טכניקת הארכת ציפורניים עם טיפסים
  • טכניקת הארכת ציפורניים עם תבניות
  • טכניקת הארכת ציפורניים בשיטת DUAL FORM
  
כדי להבין יותר מה ההבדל בין טכניקות לבניית ציפורניים לבין שיטות בבניית ציפורניים,
את מוזמנת להכנס למאמר מפורט שכתבתי בנושא.

 
בקורס תלמדי לעבוד עם חומרי גלם שונים ובשיטות שונות:
  • שיטת הטבילה - שיטת הבניה הוותיקה ביותר והמועדפת עלינו, היא שיטת הטבילה. שיטה זו קיימת כ-30 שנים ולאחרונה עשתה קמבק ענק בכל העולם ושודרגה גם לטיפול בציפורן הטבעית בשיטה שנקראת DIP POWDER. שיטת הטבילה מאפשרת בניית ציפורניים חזקות ויפות במיוחד. אנו מלמדים את שיטת הטבילה ברמה גבוהה במיוחד, כולל עיצוב ומבנה אנטומי של הציפורניים הבנויות. בקורס תחשפי לאבקת ג'ל, אבקה טבילה יחודית, המבטיחה חוזק רב ומראה טבעי ויפהיפה של הציפורניים הבנויות.
  • בניית ציפורניים בג'ל - שיטת הבניה השניה, היא בניית ציפורניים בג'ל. השימוש בג'ל אפשרי גם על טיפסים וגם על תבניות. ישנם סוגים שונים של ג'לים. המתקדמים ביותר הם ג'לים לבניה מסוג soak off, אלו ג'לים הניתנים להסרה בקלות יחסית. בקורס תלמדי לעבוד עם ג'לים לבניה רגילים ותחשפי גם לג'ל מסוג soak off דבר שיאפשר לך לשלב הארכת ציפורן טבעית גם בטיפול לק ג'ל.
  • שיטת פוליג'ל לבניית ציפורניים - אקריג'ל, הוא החומר המהפכני והחדשני ביותר הקיים בתחום בניית הציפורניים. שיטת העבודה מבוססת על צורת עבודה כפי שעובדים עם נוזל ואבקת אקריל. אבל ההבדל הוא עצום. העבודה עם אקריג'ל, מאפשרת גם לטכנאית ציפורניים מתחילה, להגיע להישגים גבוהים בדיוק של הנחת החומר ובעיצוב מראה הציפורן. אקריג'ל הוא חומר המשלב את התכונות הטובות ביותר של האקריל עם התכונות הטובות של הג'ל. אפשר לעצב את החומר ולעבוד איתו בחופשיות עד לקבלת התוצאה הרצויה ורק אז להכניס אותו למנורה כדי שיתקשה. אפשר לבנות ציפורניים עם אקריג'ל, גם על טיפסים, גם על תבנית וגם בשיטת DUAL FORM.
  • בניית ציפורניים עם אקריג'ל בשיטת DUAL FORM, מאפשרת לכל תלמידה מתחילה להגיע לתוצאות מקצועיות מדהימות. גם מבחינת זמן העבודה, גם מבחינת המראה המושלם של הציפורן וגם מבחינת חוזק ואיכות העבודה.
 
בקורס תלמדי מניקור קלאסי ומניקור מכשירי:
  • בקורס תלמדי שני סוגי מניקור, גם מניקור קלאסי עם צבתית וגם מניקור מכשירי מה שנקרא מניקור רוסי.
 
תוכנית הלימודים:
תוכנית הלימודים שלנו עשירה ורחבה, אנחנו שמים דגש על כל פרט הקשור לתחום אותו התלמידה לומדת, כולל שימוש במכונת שיוף, שיוף ידני מנצח, הסרה של בניית הציפורניים ועוד נקודות חשובות שנותנות לתלמידה מענה מקיף לטיפול מושלם.


 

בסיום הקורס תדעי לבנות ציפורניים בכל השיטות שלמדת ובנוסף תדעי להעניק ללקוחותיך טיפול מניקור, גם קלאסי וגם מכשירי. טכניקות הארכת הציפורניים שתלמדי בקורס הארכה עם טיפסים, תבניות
ו-  DUAL FORM יעניקו לך יתרון רב ותוכלי לשלב אותן בכל סוגי טיפולי ציפורניים, גם בטיפול בציפורניים טבעיות.

מתכונת הקורס:
קורס אישי, אחד על אחד, מורה מול תלמידה. מסגרת לימודים בעלת יתרונות רבים בהשוואה ללימוד בקבוצה. הספק רב מאוד של חומר עיוני ומעשי נרחב במיוחד, התמקדות ספציפית בתלמידה ובצרכיה ותוצאות מקצועיות גבוהות מוכחות מיידית, החל מהשיעור הראשון. בכל שיעור לומדים ומיישמים חומר חדש, שיטות עבודה חדשות, טכניקות וחומרים שונים. 

מפגשים:
חמישה מפגשים, כל שיעור נמשך בין  3 - 4  שעות
המטרה - להעניק לך ידע מקצועי נרחב ומעמיק, המתמקד בהבנת תהליך בניית הציפורניים, מניקור, טיפולים חוזרים של הלקוחה למילוי וגם תהליך הסרה נכונה של בניית ציפורניים, שהוא חלק חשוב ומשמעותי בטיפול בבניית ציפורניים.  
היעד - שתגיעי לרמה מקצועית גבוהה במיוחד, שיהיו בידייך כלים מקצועיים איתם תוכלי להתמודד ולהצליח בשוק התחרותי כל כך, שתדעי להתאים ולהעניק לכל לקוחה את הטיפול המתאים לה ולהגיע לתוצאות איכותיות.
החזון – אנחנו אוהבים להצטיין. זו דרכינו עשרות שנים והחזון שלנו שגם התלמידות שלנו יצטיינו בעבודתן ויהפכו כמו רבות אחרות שלימדנו, למובילות בתחום.
חומרים: ניתנים באופן חופשי במהלך הקורס לתלמידה
רמה מקצועית: אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר.
המורהמוזמנת להכיר את המורה
תעודה:  בסיום הקורס תקבלי תעודה על לימוד מניקור ובניית ציפורניים באקריג'ל.

 מחיר הקורס -.3000 ₪
ניתן לשלם בשלושה תשלומים
 
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה משמעותית של 20% על כל המוצרים
 
 
1-800-386-800
הערה חשובה:
לימוד אישי, מאפשר לך להיות יצירתית, לצאת מהקופסא, ללמוד ולהתמקד במה שאת הכי רוצה והכי אוהבת.
בכל אחד מהקורסים, ניתן לשלב, להוסיף ולשנות את חומרי הגלם איתם לומדים.
השינוי בהתאמה אישית לפי רצונה של התלמידה ובסיכום מראש.
אל תהססי לפנות אלי ולהתייעץ איתי בכל מה שקשור לתחום לימוד בניית ציפורניים, בהתאמה אישית.
 

קורס עדכני המותאם לעידן המודרני של טיפולי ציפורניים