דף הבית >> פדיתראפיה >> אבקת ריכוך לכף הרגל
פדיתראפיה

אבקת רכוך לכף הרגל

 
אבקה העשויה מתרכובת של צמחים טבעיים, מרככת את עור כף הרגל, משקמת ומאחה אותו. השימוש באבקת רכוך טבעית נעשית על עור יבש ומשמשת גם כתחליף לאמבט רגליים. הג'ל מרכך את העור הקשה מבלי לפגוע במוצקתו.
כיוון שהעור נשאר רך, חלק ומוצק ואינו נעשה רכרוכי ומקומט כמו בעקבות השמוש במים, ניתן להסיר את העור בקלות בעזרת מכונת שיוף, או מגרדת, אין צורך בשימוש בסכין.
השמוש במכונת שיוף הוא קל ופשוט ומאפשר עבודה מקצועית, בטוחה וללא כל סיכון בהסרת עור כף הרגל. הדבר חשוב במיוחד לאנשים הסובלים ממחלות שונות ובעיקר מסכרת ולאנשים שפציעה עלולה להיות מזיקה עבורם.
 

הוראות שמוש: לוקחים רבע כוס מים פושרים, מוסיפים רבע כפית אבקת רכוך ומערבבים עד לקבלת ג`ל, בצמיגות הרצויה לך. מורחים את הג`ל על כף הרגל. מכסים את הרגל עם ניילון נצמד ומחכים כ-5 דקות. מסירים את הניילון וכדי להסיר את הג`ל באופן מוחלט, יש לנגב תחילה עם מגבת נייר יבשה, אחר כך עם מגבת נייר רטוב ושוב יבשה. רק כך הג`ל מוסר לגמרי.

הערה - במידה ויש חלק קשה יותר בכף הרגל כמו יבלת למשל, או ציפורניים עבות במיוחד שאנו רוצים לשייף, אפשר להשאיר את הג'ל על החלקים האלו, כדי שימשיך את פעולת הרכוך, בזמן שאנו עובדים על חלקים אחרים בכף הרגל.

פעילות: תחליף לאמבט רגליים. מרכך את עור כף הרגל. משקם ומאחה את עור כף הרגל.
אפשר להשתמש בג'ל  12 שעות מרגע הכנתו.


תנאי איחסון: חיי מדף 24 חודש. לשימוש מקצועיות בלבד.

 
השמוש במוצרים הטבעיים הטהורים, הם האומנות והמדע של טפול בעור ובגוף
 
 
הדרך לטפול ולטפוח מושלם של כף הרגל
עכשיו זה תלוי בך – אל תהססי,נסי ותווכחי!!


לעצור – ולהריח את הוורדים
 
המוצרים שעובדים בשבילך!