דף הבית >> מאמרים >> פדיקור >> פדיקור עם חומרים טבעיים
פדיקור בשיטת הפדיתראפיה הוא טיפול רגליים פורץ דרך, יעיל, פותר בעיות כרוניות של כף הרגל במהירות, משקם ומטפח את כף הרגל עם תוצאות גבוהות, ומוכחות הנשמרות לאורך זמן רב.

הטיפול מבוסס על סדרת מוצרים טבעיים 100%, שפותחו על ידי אנשי מקצוע מובילים, מתחום הארומתרפיה ומתחום הפדיקור, שפיתחו ביחד פורמולות יחודיות ותערובות שמנים טבעיות, לטיפול בבעיות כרוניות של כף הרגל כמו, טיפול בציפורן חודרנית, עור יבש, עור סדוק, פטריות בציפורניים, פטרת העור, טיפול בוורידים, טיפול ברגליים כואבות ועוד..

בטיפול פדיתראפיה, אנחנו משתמשים בשמנים אתריים טבעיים מאיכות גבוהה, בטכניקות עבודה מתקדמות, ללא פעולות חודרניות, ללא שמוש בסכינים וללא חומרים כימיים. מגע השמנים בעור עוזר להפחתת מתח בשרירים, לרכוך העור, משפר את זרימת הדם ועוזר בריפוי פגעים בעור ובציפורניים.  

 
בנוסף לתוצאות הנראות לעין, הניחוח הטהור והארומות הטבעיות מחיות את הנפש, עוזרות בהקלת חרדה, עייפות, מעודדות התרגעות ומשפרות את איכות החיים.
 
השימוש בתמציות הארומטיות  מסדרת פדיתראפיה, מביא לתוצאה ולשיפור ניכר באופן מהיר. בדרך כלל ניתן לראות תוצאות תוך מספר ימים, עובדה המאפשרת לפדיקוריסטית המקצועית להגיע להישגים גבוהים בזמן קצר.
השימוש הקל בחומרים הטבעיים, מאפשר ללקוחה לרכוש מהפדיקוריסטית המקצועית את הפורמולה המתאימה לה להמשך טיפול בבית. ניתן לשתף את הלקוחה, להדריך ולהנחות אותה להמשך טיפול קל המצריך לא יותר מדקה ביום, לטיפול בבעיה ספציפית, לשמירה על בריאות כף הרגל, למניעה מהדבקות במחלות כף הרגל, לטיפוח ולהנאה. 
 
השמוש במוצרים הטבעיים הטהורים, הם האומנות והמדע של טפול בעור ובגוףלעצור – ולהריח את הוורדים
 

פדיתראפיה

לשיקום וטיפוח כף הרגל