דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> נזקים בטיפול לק ג'ל

האם טיפול לק ג'ל פוגע בציפורן הטבעית?

שתי בשורות עיקריות מתעשיית הציפורניים העולמית, הפכו את טפולי לק ג'ל או מניקור ג'ל, לפופולאריים במיוחד.
הבשורה הראשונה היא שצבע הלק לא מתקלף, לא יורד ונשאר על הציפורן לפחות שבועיים שלושה. הבשורה השניה היא שטפול לק ג'ל לא מזיק לציפורן הטבעית ושומר עליה.
שתי הבטחות אלו, הפכו את טיפול לק ג'ל לטפול מבוקש במיוחד. כמעט כל אישה רוצה לנסות את הטיפול המבטיח, שנראה שאין לו חסרונות, רק יתרונות.
אבל המציאות מוכיחה כי לצד הצלחות רבות ואלפי נשים מרוצות, יש גם קהל נשים גדול שניסו את הטיפול החדשני והתאכזבו.
חלקן מספרות שהצבע החזיק בקושי ימים ספורים ונשים רבות מספרות כי לאחר מספר טיפולים ולפעמים גם לאחר טיפול בודד של הסרה וחידוש הג'ל, הציפורן הטבעית נחלשה ונפגעה כתוצאה מהטפול.
תופעות אלו כבר גרמו לנשים רבות לנטוש את הטיפול המבטיח ולחזור להרגלי הטפוח הקודמים שלהן.
גם מטפלות מקצועיות רבות שהשקיעו כסף רב בלימוד השיטה ובקניית חומרים, נתקלות בתופעות אלו, שגורמות להן לאובדן לקוחות, להפסדים, לעוגמת נפש ואין להן ידע מספיק או כלים מקצועיים, להתמודד אם התופעות האלו.
מאות מקצועיות החליפו את כל החומרים שקנו יותר מפעם אחת, בתקווה ששימוש בחומרים של חברה אחרת יפתור את הבעיה, דבר שלא קורה בדרך כלל.
 
הפתרון הוא לא בהחלפת חומרים. רוב החברות ורוב החומרים הנמצאים בשוק, ראויים לעבודה.
הבעיה העיקרית נעוצה בחוסר נסיון ובחוסר מידע מספיק בכל הקשור לטיפול לק ג'ל.
 
הכרת והבנת תכונות הג'לים והחומרים האחרים שאנו משתמשים בהם בתהליך טיפול לק ג'ל, הוא מידע חשוב שיגרום למקצועית לדעת, להכיר ולהבין מהן נקודות התורפה של החומרים איתם היא עובדת וכיצד למנוע מראש בעיות ידועות הצפויות לקרות בעבודה עם ג'לים.
 
חשוב לציין, כי ציפיה בעשרות  וגם מאות סירטונים המראים צעד אחר צעד את תהליך העבודה, לא יפתרו את הבעיה. רק הבנת התהליך והכרת הפרטים החשובים, תביא אותך לתוצאה מושלמת. גם  צבע שמחזיק מעמד שבועיים ושלושה וגם שמירה על הציפורניים הטבעיות.
איזו אישה לא רוצה שהלק לא יתקלף במשך שבועיים שלושה ובנוסף הציפורן הטבעית תמשיך לצמוח  בריאה ויפה?
פוטנציאל השוק בטיפולי לק ג'ל הולך וגדל כל הזמן. איזו אישה לא רוצה שהלק לא יתקלף במשך שבועיים שלושה ובנוסף הציפורן הטבעית תמשיך לצמוח?
 
מקצועיות רבות כבר מעניקות ללקוחותיהן טיפול מקצועי ואיכותי ומקצועיות רבות עדיין מחפשות פתרון לבעיות. אם את עוסקת בתחום ומעוניינת לשדרג את עבודתך ולהגיע לתוצאות איכותיות, את מוזמנת להצטרף אלינו לסדנה מקצועית יחודית  "הכל על ג'לים לציפורניים". הסדנה מועברת בחינם למקצועיות בלבד. פרטים על הסדנה תמצאי כאן
 
אם את אישה פרטית המעוניינת ללמוד את מקצוע טיפול לק ג'ל, ברמה הגבוהה ביותר, הכנסי לכאן וקבלי פרטים על קורס לק ג'ל.
כך נראית פגיעה בציפורן הטבעית. התמונה צולמה במהלך הטיפול, בשלב הסרת הג'ל.  מתתחת, ניתן לראות ציפורן פגומה ובה כתמים לבנים, דבר שנגרם משמוש לא נכון בטיפול בג'ל. הכתם הלבן, הוא פגיעה בציפורן שיכולה להגרם מכמה סיבות ובמיוחד בשימוש באציטון כמסיר ג'ל, זאת במקום להשתמש בחומרים המיועדים לכך ואשר הסכון בשמוש בהם הוא קטן, בעוד ששמוש באציטון להסרת ג'ל, יגרום בסופו של דבר נזק לציפורניים. ניתן לראות את ההבדת בין ציפורן בריאה שאין עליה כל סימן לבין הציפורן הפגועה שיש עליה את הסימן הלבן. פגיעה בציפורן הטבעית במהלך שמוש לק ג'ל נגרמת ממספר סיבות, לא רק בגלל שימוש באציטון. יש סיבות נוספות.
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל