דף הבית >> קורסים >> קורס לק ג'ל >> קורס לק ג'ל שיעור שלישי
אלבום תמונות  - שיעור שלישי
כל העבודות נעשו על ידי תלמידות הקורס לבדן

 קורס לק ג'ל
 שיעור שלישי

תאור מהלך שיעור שלישי
 
שלב ראשון בשיעור שלישי
כך נראות הציפורניים של המודליסטית
שהתלמידה בחרה להביא איתה לשיעור השלישי
מה לומדים בשיעור השלישי בשלב הראשון:
1. לימוד חדש - התלמידה מיישמת כל מה שלמדה בשני השיעוריים הקודמים ומטפלת במודליסטית שהביאה איתה בצורה מקצועית. 
בשלב הראשון, התלמידה מעניקה למודליסטית טיפול מושלם, הכולל עיצוב הציפורניים לפי דרישת הלקוחה, הכנת משטח הציפורן באופן יסודי הכולל מניקור מלא והסרת העור עם צבתית. התלמידה מיישמת בפועל באופן מעשי, כל מה שלמדה עד סיום שלב הכנת הציפורן, לפני מריחת לק ג'ל צבעוני.
מה לומדים בשיעור השלישי בשלב השני:
1. לימוד חדש  -  בשיעור השלישי, התלמידה לומדת למרוח לק ג'ל צבעוני בצורה מושלמת. המודליסטית בוחרת את הצבע והתלמידה לומדת טכניקת מריחה שלישית הנלמדת בקורס, במטרה להגיע למריחה מושלמת של הג'ל הצבעוני, הגעה עם הצבע ממש ממש קרוב לעור ומבלי לגעת בו ומריחה מושלמת של הג'ל הצבעוני על כל משטח הציפורן, מבלי להשאיר חלקים בציפורן ללא צבע, בעיקר בצדדים ומבלי לגעת וללכלך את העור עם הג'ל הצבעוני. 
 
שלב שני בשיעור שלישי
כך נראות הציפורניים של אחותה של יאנה,
לאחר שלב הכנת הציפורן ומניקור מקצועי
 
שלב אחרון בשיעור שלישי
כך נראות הציפורניים של אחותה של יאנה,
לאחר מריחת לק ג'ל צבעוני
זהו, סיימנו את הקורס עם הישגים מדהימים!! התלמידות שלי למדו לא רק כיצד לעבוד נכון ובצורה מקצועית, הן למדו תיאורטית ומעשית מהם הקשיים בתהליך העבודה המצפות לכל מקצועית, גם למתחילות וגם לוותיקות, נתתי להן כלים מקצועיים והסברים מפורטים כיצד להתגבר על הבעיות האלו וכיצד להפוך להיות בין הטובות והמובילות בענף!
באלבום למטה תוכלי לראות עוד עבודות של תלמידות ובדף הפייסבוק שלי תמצאי עוד תלמידות רבות המתוייגות בדף ואת התגובות של חברותיהן לתוצאות המדהימות
משך השיעור השלישי 3 שעות מלאות!