דף הבית >> פדיתראפיה >> טיפול בפטרת
פדיתראפיה

טיפול בפטרת

 
הפטרת מופיעה בדרך כלל עקב הידבקות מסיבות שונות כמו רחצה במקלחת משותפת, ועוד.. או עקב מצב גופני שעוזר להתפתחותה.
הפטריה מתפתחת במים ובלחות, לכן יש חשיבות רבה למודעות לייבש היטב את הרגליים, לאחר אמבט או בכל מצב שהן רטובות. חוסר מודעות לחשיבות יבוש מוחלט של הרגליים, חוסר מודעות לשמירה על הגיינה של הרגליים, יכולים להיות סיבה להתפתחות פטריה.  
שמן נגד פטריות, מסדרת פדיתראפיה, משמש לריפוי פטריה, בציפורניים או בעור וגם משמש למניעה מהדבקות. מומלץ מאוד לכל אחד למרוח את השמן לאחר אמבטיה, הפעולה הזו תשמור על הרגליים מפני הדבקות בפטרת. 


הוראות שמוש:
לטיפול בפטרת העור: לאלו הסובלים מפטרת העור, יש למרוח כל בוקר את השמן לפני העבודה וכן בסוף היום לאחר מקלחת. השמן מייעל את תהליך השיקום וריפוי הפטריה. הפטריה לא מתפתחת בשמן, כך שניתן למרוח את השמן מבלי לנגב את המקום. לוקח בערך כ-6 חודשים כדי להבריא את הפטריה.
 

לטיפול בפטרת הציפורניים: יש לקצר את הציפורן עד כמה שאפשר, הציפורניים חייבות להיות קצרות, כדי שלא יהיה מקום לפטרת לצמוח ולחיידקים להתרבות. למקרה של ציפורן מעובה, יש לשייף את הציפורן, עד כמה שאפשר ולמרוח עליה את השמן. השמן מעכל את הפטריה. למרוח שמן על הציפורן פעמיים ביום כמו ההוראות לטפול בפטרת העור.
 

לטיפול בציפורניים עבות: במקרה של ציפורניים עבות הנגועות בפטרת, ניתן לרכך את הציפורן בעזרת אבקת רכוך מסדרת פדיתראפיה, לשייף ולקצץ ציפורניים נגועות בפטרת ולמרוח את התכשיר לטיפול בפטרת על הציפורניים. כדי לקבל תוצאה מושלמת יש להתמיד ולהמשיך את הטיפול  למרוח את התכשיר על רגל נקיה שלוש פעמים ביום. הטיפול נמשך מספר חודשים ומגיעים לתוצאה ברמה גבוהה.

מכיל: שמן קלנדולה. שמנים אתריים: טימוס אדום, ברגמוט, אקליפטוס, ג'וניפר, ציפורן, לימון, לבנדר, סלויה, קמפור-מנטה.

פעילות: אנטיספטי, אנטי פונגלי.

אופן השמוש למרוח על רגל נקייה שלוש פעמים ביום. לפטרת הציפורן – לקצוץ את הציפורניים הנגועות לפני הטיפול, למרוח שלוש פעמים ביום.
מומלץ – לגרוב גרבי כותנה בלבד.

תנאי איחסון: חיי מדף 18 חודש. להימנע מחשיפה לשמש.
 
 השמוש במוצרים הטבעיים הטהורים, הם האומנות והמדע של טפול בעור ובגוף
 
 
 
המוצרים שעובדים בשבילך!
מומלץ למכירה ללקוחה
 
פורמולה מעולה ומוכחת לטיפול בפטרת הציפורניים והעור. משך הטפול עד לריפוי מושלם לוקח עד שישה חודשים. ניתן לראות תוצאות כבר לאחר שבועיים שלושה. לשימוש על ידי הלקוחה לפחות פעם ביום.  אופן השמוש:  למרוח על רגל נקייה שלוש פעמים ביום.
לפטרת הציפורן – לקצוץ את הציפורניים הנגועות לפני הטיפול, למרוח שלוש פעמים ביום. מומלץ – לגרוב גרבי כותנה בלבד.