בכל שאלה, תרגישי 
חופשי להתקשר

השתלמות בילדר ג'ל
soak off

בילדר ג'ל סוק או, הו ג'ל לבניית ציפורניים, השונה מכל חומרי הגלם שאת מכירה כמקצועית. בניגוד לחומרים אחרים המיועדים לבניית ציפורניים כמו ג'ל לבנייה, אקריל, פוליג'ל, טבילה ועוד, הוא חזק כמותם, אבל ניתן להסיר אותו בקלות, כמו שמסירים לק ג'ל, בעזרת מסיר ג'ל ונייר כסף. התכונה היחודית הזו, הופכת את בילדר ג'ל סוק אוף, לחומר המועדף בעיני לבניית ציפורניים.
התכונה היחודית הזו, מאפשרת לשלב אותו בטיפול לק ג'ל בציפורן טבעית, במקרה וציפורן אחת נשברת, או כדי לחזק את משטח הציפורן, לעצב את משטח הציפורן, כל מה שהלקוחות שלך חולמות ולא יכולת לעשות להן עד היום.
 בעזרת בילדר ג'ל סוק אוף, תוכלי להציע ללקוחותייך מגוון רחב יותר של טיפולים, הכולל טיפול בניית ציפורניים. נשים רבות החולמות על ציפורניים חזקות וארוכות, לא יצטרכו יותר לסבול מפגיעה בציפורן, בגלל שימוש בחומרים חזקים או בגלל הסרה טראומטית של הציפורניים המלאכותיות.
בילדר ג'ל סוק אוף, הוא בעל מראה קריסטלי שקוף ויפה במיוחד, הוא חזק, ניתן להסרה בקלות ומחזיק מעמד על הציפורן הטבעית כמו אקריל.
בילדר ג'ל סוק אוף, משמש לטיפול גם בציפורניים טבעיות וגם בבניית ציפורניים, נחשב למוצר המתקדם ביותר כרגע בתחום טיפולי הציפורניים בעולם, בעל יתרונות רבים מאוד.

תוכנית הלימודים:

חיזוק הציפורן הטבעית – לכל המקצועיות הנוהגות למרוח אקריל, או ג'ל בניה, או כל חומר בניה אחר, כדי שהלק ג'ל יחזיק מעמד זמן רב, בילדר ג'ל סוק אוף, גם מחזק את הציפורן הטבעית, גם גורם ללק ג'ל להחזיק מעמד זמן רב וגם יורד בקלות.
 
עיצוב משטח הציפורן ומראה אנטומי – בילדר ג'ל סוק אוף, מאפשר לעצב את משטח הציפורן, ליצור מבנה קמור, מה שנקרא מבנה אנטומי.
 
תיקון ציפורניים טבעיות – ניתן לתקן ציפורניים סדוקות או שבורות בעזרת בילדר ג'ל סוק אוף
 
בניית ציפורניים – ניתן לבנות ציפורניים ארוכות, יפות וחזקות. הארכת הציפורניים נעשית בעזרת תבניות, או טיפסים. תהליך העבודה קל וקצר יותר מעבודה עם חומרי גלם אחרים. גם שיוף הציפורניים נעשה בקלות רבה יותר.
הסרת הציפורניים – כמו בטכניקה של לק ג'ל. צריך להישאר עם נייר הכסף, 15 דקות.
 
מתכונת ההשתלמות:
משתתפותעד שש משתתפות בסדנה
מפגשים: מפגש אחד 
מחיר: 300 ₪ ישולם בזמן ההרשמה לסדנה
זמן הסדנה: שעתיים וחצי עד שלוש

רמה מקצועית:  אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר
המורה - מוזמנת להכיר את המורה

הסדנה מיועדת למקצועיות העוסקות בבניית ציפורניים

ניתן לקיים את הסדנה באופן אישי אחד על אחד, עם התנסות מעשית, בעלות של 300 ש"ח לשעה.
זמן הסדנה: לפי בקשת המקצועית, מינימום שעה.


אשמח לארח אותך ולפתוח בפנייך עולם אחר של מקצועיות, בברכה, אילנה