דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> קורס לק ג'ל בתקופת הקורונה

קורס לק ג'ל
לימודים בתקופת הקורונה

איך ללמוד קורס לק ג'ל בתקופת הקורונה

התקופה הנוכחית, מביאה לחיינו אתגרים ושינויים רבים, לפעמים מתוך בחירה ולפעמים מתוך כפיה.
בכל מוסדות הלימוד, נעשו שינויים והתאמות לתקופת הקורונה, כמו לימודים בכתות קטנות, שמירה על מסגרות קבועות, מבחנים בזום ועוד..
קורס לק ג'ל, אינו מקצוע שניתן ללמוד אותו מרחוק. לימוד לק ג'ל מקצועי וברמה גבוהה, דורש נוכחות של המורה, לא רק במתן הסבר והדגמות, אלא ובעיקר במתן עזרה מעשית ומיידית, לעבודה שהתלמידה מבצעת תוך כדי לימוד ותרגול מעשי.
ההצלחה של התלמידה נקבעת בסופו של דבר על פי התוצאה המעשית שהיא מעניקה ללקוחה. כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, חייבת המדריכה, מידי פעם, לא רק להסביר ולהדגים, אלא גם "לתפוס" את היד של התלמידה, להנחות אותה ולהוביל אותה לבצוע מושלם של הפעולה שאותה היא לומדת, או שהיא מתקשה בה.

הפתרון - קורס לק ג'ל פרטי, בהגנה מקסימלית

לקורס לק ג'ל פרטי יש יתרונות רבים. בעבר, כאשר לימדתי כיתות "מלאות" בתלמידות, שאפתי להגיע למצב או לזמן שבו אוכל ללמד באופן פרטי ואישי.
בשנים האחרונות כאשר יכולתי ליישם את הרצון הזה וכך עשיתי, ראיתי הבדלים רבים בכל ההיבטים שבתהליך הלימוד ובעיקר הבדל גדול בהענקת בטחון מקצועי לבוגרות הקורס.
לימודים באופן פרטני, מחייבים תוכנית לימודים מתאימה, אותה פיתחתי ושדרגתי עם השנים. תוכנית שממשיכה להשתנות, להתפתח, לגדול ולהשתדרג כל הזמן. הבסיס לתוכנית הלימודים הוא הידע הרב שצברתי במשך 43 שנים בתחום הכשרת טכנאיות ציפורניים, אולם, זוהי תוכנית לימודים יחודית, צורת לימוד ודרך לימוד יוצאות דופן, שהביאו את רוב תלמידותי להישגים גבוהים מאוד בתחום, החל מהשיעור הראשון.
תוכנית הקורס, מאפשרת למורה להגיע עם התלמידה לדקויות הכי גבוהות בביצוע העבודה המעשית. המורה יכולה לשים דגש על הנקודות הדורשות חיזוק אצל כל תלמידה באופן ספציפי. צורת הלימוד האישית מאפשרת לתלמידה ללמוד וליישם חלק מהלימודים גם על עצמה, כאשר בכל שיעור היא יוצאת עם לק ג'ל מדהים שעשתה לעצמה. כמובן, שהתלמידה מבצעת גם טיפול על מודליסטית שלה.
יש עוד יתרונות רבים לשיטת הלימוד הפרטית שלנו, אבל בתקופה זו נוסף עוד יתרון עצום, עליו כדאי לתת את הדעת. 

כך לומדים קורס לק ג'ל בתקופת הקורונה

קורס לק ג'ל פרטי, מעניק לתלמידה יתרון, בטחון ואמצעים להגנה מפני הקורונה. בתקופה זו בה יש חשיבות רבה לשמור על כללי התנהגות וכללי הגיינה מוגדרים, לימוד קורס לק ג'ל במתכונת פרטית רק מורה ותלמידה, מעניק לתלמידה יתרון רב והגנה מכסימלית מפני בעיות שונות והדבקויות. כל זאת כמובן, מבלי להתפשר על רמה מקצועית גבוהה במיוחד.
הקורס מתקיים בחדר לימוד מקצועי, המאובזר בכל הנדרש על פי חוק ומעבר לזה. כולל מחיצת פרספקט על שולחן העבודה, מסכות כמובן, חומרי חיטוי וכל מה שנדרש.
בסביבת הלימודים נמצאות רק המורה והתלמידה, לאורך כל השיעור וגם בהגעתה של התלמידה היא פוגשת רק את המורה. אין אנשים נוספים באזור או בסביבה שנכנסים ויוצאים ואין כל סיכון אחר בסביבה.
האווירה במקום הלימוד היא מקצועית, לבבית, חמה ונעימה. המורה מקצועית, סבלנית, עם יחסי אנוש מעולים, פשוט כיף. גם בטוח, גם ברמה מקצועית גבוהה במיוחד וגם כיף.
לקבלת פרטים נוספים על קורס לק ג'ל פרטי, ברמה גבוהה במיוחד, כנסי לכאן
ה
תקשרי אלי 1-800-386-800
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל