דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> הארכת ציפורן טבעית בעזרת ג'ל בסיס יחודי

הארכת ציפורן טבעית בעזרת ג'ל בסיס יחודי 

החידוש האחרון בתחום טיפולי מניקור ולק ג'ל לציפורן טבעית
 

נשים רבות מעדיפות לטפח את הציפורניים הטבעיות שלהן, ללא שימוש בחומרים לבניית ציפורניים. נשים אלו מעוניינות לטפל בציפורניים באמצעות חומרים שניתן להסירם בקלות ושאינם מזיקים לציפורן הטבעית, כמו מחזק ציפורניים, לק רגיל, או  לק ג'ל. הסיבה העיקרית לפופולאריות של טיפולי מניקור ולק ג'ל, הוא רצונן של נשים רבות לשמור על הציפורניים הטבעיות ולהימנע משימוש בחומרים לבניית ציפורניים, שכידוע עלולים לגרום נזק לציפורן הטבעית, בעיקר בזמן הסרתם מהציפורן.
החסרון העיקרי בטיפולי מניקור ולק ג'ל, היא העובדה שכאשר ציפורן נסדקת או נשברת, אין אפשרות להאריך אותה, דבר שפוגם במראה אחיד ויפה של הציפורניים. כפי שכל אישה יודעת, התופעה שציפורן אחת נשברת, נסדקת, היא שכיחה מאוד. לא פעם יש צורך לקצר את כל הציפורניים בגלל ציפורן אחת שנשברה. זו תופעה שקורית כל הזמן, תופעה שאין לה פיתרון בטיפול בציפורניים טבעיות, או בלק ג'ל,  אלא רק בבניית ציפורניים.

הבשורה האחרונה מתחום טיפולי הציפורניים, הוא פיתוח חדשני של ג'ל המשמש גם כבסיס ללק ג'ל, מסוג soak off, בעל מרקם צמיגי וסמיך, המיועד לטיפול בציפורן טבעית ובעזרתו ניתן להאריך, לתקן ולעצב ציפורן שבורה. הג'ל יורד בקלות בטכניקה שבה מסירים לק ג'ל. זוהי בשורה מהפכנית וחשובה לכל מי שעוסקת בתחום מניקור, פדיקור ולק ג'ל. שימוש בג'ל החדש, מאפשר מאפשר לכל מקצועית, גם לאלו העוסקות רק בלק ג'ל ומניקור, להרחיב את מתן השירותים ללקוחותיהן ולהציע פתרון להארכת ציפורניים באמצעים ובחומרים שניתן להסיר בקלות. השימוש בג'ל היחודי כולל גם טיפול בציפורניים סדוקות, חלשות, מתפצלות ועוד.. הג'ל החדשני מתאים גם לנשים המעוניינות רק בטיפול מניקור וגם לנשים המעוניינות בטיפול לק ג'ל ברמה גבוהה במיוחד.  
מעכשיו, כאשר נשברת ציפורן אחת, אין צורך לקצר את כל הציפורניים. גם לקוחות שנוהגות לעשות רק מניקור, ישמחו להאריך ציפורן אחת או יותר שנשברה להן.  
לקוחות שמחפשות פיתרון לציפורן שנשברה, לציפורניים מתפצלות, סדוקות, דקות ושבירות, נשים אלו ישמחו להפוך להיות הלקוחות שלך, ברגע שתציגי בפניהן את פתרונות חדשניים ואכותיים שמעניק הטיפול עם ג'ל בסיס החדשני.
הטיפולים שתוכלי להעניק ללקוחותייך בעזרת הג'ל החדשני:
  1. משמש כבסיס ללק ג'ל. נצמד לציפורן הטבעית ואינו מתקלף.
  2. משמש כציפוי לציפורניים סדוקות, מתפצלות, חלשות. נצמד לציפורן ואינו מתקלף. מאפשר לציפורן לגדול. ניתן למרוח עליו לק צבעוני רגיל או לק ג'ל צבעוני. יורד בקלות בטכניקת הסרה כמו לק ג'ל רגיל.
  3. ניתן להאריך בעזרתו ציפורן קצרה או שבורה. אפשר להאריך את הציפורניים עם טיפס או עם תבנית.
  4. בגלל המרקם היחודי שלו, ניתן להכין ממנו ג'ל פסול לקישוטי ציפורניים.
פיתוח מוצרים חדשניים בטכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לנו להגיע לרמה מקצועית גבוהה במיוחד ולהעניק ללקוחותינו פתרון לבעיות ושדרוג לטיפולים קיימים.
 
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל