דף הבית >> מאמרים >> שיווק בתחום הציפורניים >> דרכים להגדלת רווחים במכון ציפורניים
דרכים להגדיל רווחים במכון ציפורניים
 
מכירת מוצרים
נצלי את ההזדמנות הניתנת לך לעזור ללקוחותייך ולהקל עליהן והציעי להן, חומרים ומוצרים המותאמים להן באופן אישי, מוצרים שיגרמו להן להראות טוב יותר, או מוצרים שיפתרו בעיה שמציקה להן. ההכרות האישית עם הלקוחה, מאפשרת לך לעשות אבחנה מדוייקת באשר לצרכים הספציפיים של כל אחת. התאמה אישית זו היא האומנות של המכירה, ניצול היתרון הטמון בקשרייך עם הלקוחה, יסייע לך המקצועית בבניית העסק ויחזק את מעמדך כמקור ליידע, ליעוץ, להתאמה ולמכירת מוצרים. יעוץ מקצועי משולב במכירת מוצרים יחודיים ללקוחותייך, יוסיף למעמדך גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת קשרי מטפל מטופל. ברגע שתהפכי למקור לידע, להדרכה ולקניית מוצרים אותם אין הלקוחה יכולה להשיג בחנויות הרגילות, הקשר עם הלקוחה והנאמנות שלה אליך ולמוצרים שאת מוכרת תלך ותגדל.
 
הציעי מגוון שירותים משלימים
מקצועיות רבות מציעות טיפול יחיד. ישנן טכנאיות ציפורניים רבות העוסקות רק בבניית ציפורניים, או רק בניית ציפורניים באקריל וכו'..
גישה זו אינה תואמת את השינויים בשוק הציפורניים ובוודאי שאינה משרתת את לקוחותייך בצורה הנכונה. כדי לעמוד בתחרות הגדולה בשוק וכדי לגבור על המתחרים וגם כדי להגדיל את הכנסותייך, הוסיפי לתפריט השירותים שלך, מניקור לציפורניים טבעיות, פדיקור, טיפולי ספא לידיים, שעווה, שמוש בשמנים אתריים, קישוטי ציפורניים וכו'. שירותים אלו הם חלק בלתי נפרד מכל סלון ציפורניים המכבד את עצמו.
אני דוקא בעד שכל מקצועית תבחר את הנישה שהיא הכי אוהבת ותפתח אותה. התמחות בתחום מסויים היא חשובה, אבל השרותים המשלמים הנוספים, חשובים גם הם, בעיקר כדי לתת מענה ללקוחותייך וגם כדי להגדיל את הכנסותייך.
לא תמיד את זקוקה להכשרה מיוחדת שנמשכת זמן רב, עלייך פשוט להקשיב ללקוחותייך, לשמוע מה הן רוצות, להתאים את עצמך לפתח את תפריט השירותים שלך, באותו מקצוע או במקצוע נלווה שאינו דורש השקעה גדולה. 
למשל, אם את פדיקוריסטית, הוסיפי טפול של אמבטיות ארומתיות לרגליים, טיפולים מיוחדים בכף רגל בעייתי, או קישוטי ציפורניים מיוחדים לרגליים וכו'..
אלו הן רעיונות שתוכלי להעזר בהם, לפתח אותם ולהעניק ללקוחותייך להנות ממגוון טיפולים רחב יותר.
 
השתמשי במוצרים הטובים ביותר
אם את רוצה לגבות מחירים סבירים מלקוחותייך ולהרויח כסף, הקפידי להשתמש במוצרים הטובים ביותר.
רוב חברות הציפורניים, מחדירות כל העת מוצרים חדשים שיכולים לשפר את השירות שאת נותנת ללקוחותייך.
הלקוחות יודעות להבחין מיד באיכות המוצרים והן גם מוכנות לשלם עבור זה. שתפי את לקוחותייך בהחלטתך להשתמש במוצרים הטובים ביותר גם אם הם יקרים יותר. הסבירי ללקוחותייך את האחריות שלך כלפיהן, הם יעריכו את זה וישלמו עבור הטיפול ברצון גם אם תגבי מחיר גבוה יותר.
 
שמרי על עדכון מקצועי מתמיד
החלק הזה בעסקי הציפורניים הוא האהוב עלי ביותר. באופן אישי אני מייחסת את התפתחותי המקצועית, לסקרנות הטבעית הטמונה בי ללמוד, לדעת, להכיר, להבין ולהרחיב את ידיעותי בתחום בו אני עוסקת, תחום הציפורניים. אני עושה זאת במשך שנים רבות. אם על ידי שאלות שאני מפנה למומחים ממני, אם על ידי איסוף של חומר כתוב מכל מקור אפשרי, ספרים, מאמרים, אינטרט, השתתפות בכנסים, ימי עיון, סדנאות ועוד.. בכל דרך אפשרית.
היום יותר מתמיד, קל להגיע לאינפורמציה חדשה. למדי כל הזמן אודות טכניקות חדשות ומוצרים חדשים, השתתפי בהרצאות, סדנאות, כנסים שירחיבו ויעשירו את ידיעותייך הכלליות.
אין לי ספק, כי העשרת הידע הכללי, ההתמחות, הכרת שיטות עבודה חדשות ומוצרים חדשים, יוסיפו רבות לבטחונך העצמי והמקצועי, אותו את מקרינה ללקוחותייך ובסופו של דבר, יתרמו באופן ישיר להגדלת הכנסותייך.
 
שפרי את התדמית שלך
עצרי לרגע וחשבי. האם הסלון שלך או פינת העבודה שלך, מרגיעה ומזמינה לקוחות? כדי להצליח ולהרויח
יותר השקיעי במקום שבו יוכלו הלקוחות שלך להנות ולבזבז את זמנם וכספם. שירות מעולה, מקצועיות, יחסי
אנושי, סבלנות וסובלנות, כשכולם ניתנים במקום נוח עם אוירה טובה, יפתחו גם אם הכיסים של לקוחותייך. 
 
                                                      
                                                                                                                                                           שיהיה בהצלחה, אילנה