דף הבית >> מאמרים >> דיפ פאודר >> דיפינג פאודר
דיפינג פאודר

דיפינג פאודר

Powder Polish Dip Sistem

שיטה ישנה – טכנולוגיה חדשה

דיפינג פאודר -  טכניקת עבודה מוכרת, כובשת את תחום הטיפול בציפורן הטבעית, במכוני ציפורניים בכל העולם. טכניקה זו, הנקראת גם פאודר פוליש דיפ סיסטם, היא מקבילה לטכניקת הטבילה, בה משתמשים לבניית ציפורניים מלאכותיות.

ההבדל בין השיטות הוא שילוב מוצרים חדשניים עם אבקות טבילה צבעוניות אשר פותחו בטכנולוגיה מתקדמת, בעלות פורמולה יחודית, גרוסות דק מאוד ובעלות פיגמנט גבוה במיוחד המיועד לשימוש על ציפורן טבעית ומעניקים לציפורן מראה מושלם של לק ג'ל וחוזק של אקריל. האבקות המיוצרות במיוחד לטפול בציפורן הטבעית, ניתנות להסרה, כפי שמסירים לק ג'ל רגיל, באותה טכניקה ובאותו זמן הסרה.

אבקות דיפינג פאודר קיימות בעשרות גוונים מרהיבים, בגלל טכנולוגיית הגריסה היחודית והפיגמנט הסופר גבוה שלהן, ניתן לערבב ביניהן וליצור אין ספור גוונים נוספים וגם גוונים בהתאמה אישית, לפי רצון הלקוחה.
אבקות דיפינג פאודר, מתאימות לעבודה על כל סוגי הציפורניים, גם על ציפורניים שומניות, חלשות וסדוקות. מתאימה את עצמה באופן מושלם למשטח הציפורן ומתקבעת אליו בעזרת ג'ל דבק יחודי, המאפשר זמן חופשי לטבול את האצבע באבקה ואוסף אליו את הכמות הנכונה של האבקה. אינו זקוק ליבוש במנורה, מעניקה למשטח הציפורן כיסוי צבע מלא ללא גבשושיות.
 זוהי דרך חדשה לטפל בציפורן טבעית. דרך קלה יותר ומהירה יותר, כל אחת יכולה. בשיטת עבודה זו אין צורך במנורת UV או LED, אין צורך בתרסיס לייבוש דבק, או בנוזל אקריל. מידע נוסף לגבי טכניקת העבודה בשיטת דיפינג פאודר, תוכלי לראות בפרטים על קורס דיפינג פאודר


למקצועיות חשוב לדעת
  • אבקות דיפינג פאודר הן על בסיס אקריל אך הן בעלות מולקולה שונה ותכונות שונות מאבקת אקריל רגילה. יש בהן גם תוספת של כימיקלים אחרים ואין בהן כמעט את המרכיב המקשה את האבקה עם נוזל אקריל. לכן אבקות אלו מיועדות לטיפול בציפורן טבעית ואינן מתאימות לבניית ציפורניים. שימוש באבקת דיפינג פאודר עם נוזל אקריל יכתים את הציפורן הטבעית ולא יהיה חזק מספיק.
  • בגלל השוני שבין אבקות דיפינג פאודר ובין אבקות אקריל רגילות, לא ניתן להשתמש עם  המוצרים הנילווים 1-7 כולל ג'ל דבק עם אבקות אקריל רגילות. שימוש כזה יהפוך את החומר לג'לי.                                                                                                                                                                
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל