דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> ג'ל לבניית ציפורניים

הסבר על ג'ל לבניית ציפורניים

הג'לים הם חומרים אקריליים, תערובת מוכנה של נוזל ואבקת אקריל, המתקשים בחשיפה לקרני UV.
ג'לים לבניית ציפורניים קיימים בשוק שנים רבות, אבל לא זכו לפופולאריות רבה בקרב טכנאיות הציפורניים בעיקר בגלל שהן מצאו שבניית ציפורניים בג'ל אינה חזקה כמו אקריל.
בנוסף הג'ל היה עבה וסמיך והיה "נמתח" בתהליך העבודה  ומסרבל אותה.
בעשור האחרון,  פיתחה תעשיית הציפורניים העולמית, סוגי ג'לים חדשים, הנותנים מענה לבעיות שהיו קיימות בעבר. סוגי הג'לים החדשים, הם חזקים מאוד, כמו אקריל, הם נמצאים בתוך בקבוק לק, נמרחים בקלות, והתוצאה הסופית ברמה גבוהה מאוד.
לג'לים יתרונות רבים. מראה הציפורן נראה טבעי, יפה ומבריק, הציפורניים חזקות, הג'ל נמצד לציפורן ואינו מתרומם, אין ריחות ואדים בתהליך העבודה כמו שיש באקריל, טכניקת העבודה קלה יחסית ואינה דורשת מיומנות גבוהה כמו באקריל כדי להגיע לתוצאה מושלמת.
היות והג'ל מתקשה רק תחת קרני UV, ניתנת לטכנאית אפשרות לעצב את הציפורן בעיצוב מושלם, לסדר ולתקן את הציפורן עד לקבלת המראה הרצוי ורק אז להכניס את היד לייבוש במנורת UV.
ג'ל לבנייה מסירים בעזרת שיוף של החומר. זהו חומר חזק ולכן הוא מיועד לבניית ציפורניים בלבד ולא לציפוי של הציפורן הטבעית. נשים המעוניינות לשמור על הציפורן הטבעית  צריכות להשתמש בג'ל לציפורן טבעית, אותו ניתן להסיר בקלות תוך מספר דקות. זהו ג'ל בעל מרקם שונה, המתאים אך ורק לציפוי ציפורן טבעית ולא לבניה.
רוצה לקבל עוד מידע, רוצה לשאול, להתייעץ,
התקשרי עכשיו 1-800-386-800
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל