דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> בניית ציפורניים בג'ל
הסבר על טיפול בניית ציפורניים בג'ל
טיפול בניית ציפורניים, הוא טיפול נדרש במיוחד, על ידי נשים רבות בכל רחבי העולם.
למרות ההתפתחות הגדולה בטיפול בציפורן טבעית, נשים רבות (וגם גברים) מאז ומעולם, חשקו וימשיכו לחשוק בציפורניים, ארוכות, יפות וחזקות ויעדיפו אותם על פני מראה טבעי. בנוסף נשים רבות שלהן ציפורניים קצרות, ישארו תמיד נאמנות לטיפול בניית ציפורניים.
 
תעשיית בניית ציפורניים, שהחלה לפני עשרות שנים, פותחה בארצות הברית על ידי יצרנים שעסקו בפתוח חומרי אקריל לתעשיית השיניים ולבניית שיניים תותבות, על בסיס זה, החלו לפתח, טכניקה וחומרי אקריל גם לבניית ציפורניים.  
האקריל הוא חומר חזק, מלווה בריחות לא נעימים, שאיפת אדים מהנוזל ושיוף גס, הגורם לאבק רב. רוב הטכנאיות העובדות עם אקריל שעות רבות במשך היום, מתלוננות גם על סחרחורות, בחילות, כאבי ראש ויש לא מעט טכנאיות שפתחו אלרגיה לאקריל.   
מכיוון שבעצמי חוויתי את כל תופעות האקריל, מעולם לא הפסקתי לחפש אחרי תחליף לאקריל, חומר אחר שלא צריך להתפשר בו על חוזק, מראה, איכות. זה ברור.
 
במשך השנים פותחו חומרים חדשים ובעיקר ג'לים לבניית ציפורניים, אבל הם לא התקבלו בהתלהבות על ידי טכנאיות הציפורניים. בעיקר, בגלל שלא היו חזקים כמו האקריל. כך נוצרה הסטיגמה שהאקריל הוא החומר החזק ביותר לבניית ציפורניים.
 
בשני העשורים האחרונים שמה תעשיית הציפורניים בעולם דגש על פיתוח מוצרי ג'ל לציפורניים. גם לשמוש על ציפורניים טבעיות וגם ג'לים מסוג חדש, המיועדים לבניית ציפורניים. הג'לים האלו, חזקים יותר מאקריל, נראים יפים יותר וטבעיים יותר מאקריל, קל יותר לעבוד איתם, נעים יותר לעבוד איתם ואין להם ריחות נילווים.  
 
באופן אישי, ניסיתי עשרות סוגים של ג'לים לבניית ציפורניים. חלקם היו גרועים, חלקם היו טובים, אבל לא ברמה להחליף את האקריל.
עד שנתקלתי בג'ל מדהים, שענה על כל הקריטריונים המקצועיים שהצבתי לעצמי.
הג'ל הזה מיוצר על ידי אחד מבתי החרושת הגדולים בעולם, המייצר מוצרים לתעשיית הציפורניים. בית חרושת זה, הנמצא בארצות הברית, מייצר את מוצריו עבור החברות והמותגים המובילים בתחום הציפורניים.
יום אחד קבלתי דוגמא של הג'ל והתבקשתי להביע את דעתי על המוצר המוגמר. מרגע שניסיתי אותו, גם אני וגם אליס, היינו נפעמות. מעולם לא נתקלנו בחומר דומה או בג'ל דומה לבניית ציפורניים. טכניקת עבודה קלה, שימוש נוח בחומר, נמרח בקלות, נצמד לציפורן, לא מתרומם, נראה טבעי והכי, הכי, הכי, הכי חשוב, חזק יותר מאקריל, מחזיק מעמד על הציפורניים יותר מאקריל!!!
 
קראנו לחומר הזה, פלא ג'ל!!
 
מאז כחמש עשרה שנים, כמעט כל מקצועית שהגיעה אלינו ונחשפה לחומר, אימצה אותו ולא ויתרה עליו!!!
 
בניית ציפורניים בג'ל, אמורה להעניק גם לטכנאית הציפורניים וגם ללקוחה, חוויה נעימה יותר של טיפול בניית ציפורניים. ללא ריחות בלתי נעימים, ללא אדים העולים לאויר ובעיקר, מראה הציפורניים הבנויות יהיה טבעי יותר, עדין יותר ויפה יותר, ללא תופעה של התרוממות החומר ליד העור כפי שקורה רבות בבניה באקריל והציפורניים יחזיקו מעמד זמן רב.
 
תהנו מבניית ציפורניים בג'ל. העתיד של הציפורניים.

 
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל