דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> בילדר ג'ל

בילדר ג'ל

בילדר ג'ל סוק אוף 

builder gel soak off
 
החידוש האחרון בטיפול בציפורן טבעית וגם בבניית ציפורניים מלאכותיות, הוא בילדר ג'ל סוק אוף, חומר חדש לבניית ציפורניים, חזקות ויפות, יורד בקלות כמו לק ג'ל.
החומר היחודי, החדש והמתקדם ביותר בילדר ג'ל מסוג סוק אוף, מיועד גם לטיפול בציפורן טבעית, גם לתיקון והארכת ציפורן טבעית  וגם לבניית ציפורניים.
הציפורניים הבנויות חזקות כמו אקריל, נראות נפלא, הרגשה קלה ונוחה, טכניקת עבודה המאפשרת בניית ציפורניים בקלות ובזמן קצר במיוחד.
בילדר ג'ל סוק אוף, הוא מחומרי הגלם המהפכניים ביותר שהומצאו עד היום בתחום טיפולי הציפורניים. מתאים גם לטיפול בציפורניים טבעיות וגם לטיפול של בניית ציפורניים. חזק, יפה, יורד בקלות בלי נזקים לציפורניים.
 
מה זה בילדר ג'ל
הפורמולה המוכרת עד עכשיו של בילדר ג'ל, התייחסה לג'ל קשה המיועד לבניית ציפורניים. ג'ל קשיח, חזק, שמתאים אך ורק לבניית ציפורניים. התכונות של הבילדר ג'ל לא מתאימות לטיפול בציפורן טבעית וההסרה שלו קשה ומזיקה לציפורן. טכנאיות רבות שעברו בשנים האחרונות לבנות ציפורניים בג'ל במקום באקריל, משמתמשות בבילדר ג'ל, המיועד לבניית ציפורניים בג'ל.
 
מה זה בילדר ג'ל סוק אוף
בילדר ג'ל סוק אוף, כמו הבילדר ג'ל הישן ומוכר, גם הוא ג'ל לבניית ציפורניים. אינני יודעת מדוע קראו גם לג'ל החדש בילדר ג'ל, אולי כדי להמחיש שהכוונה לג'ל לבניית ציפורניים. אני מן הסתם הייתי ממציאה לו שם חדש, למרות שהכוונה היא לג'ל בניה.
בילדר ג'ל סוק אוף הוא מוצר מקצועי, איכותי, חזק ומתאים לכל סוגי הציפורניים ולכל סוג טיפולי ציפורניים. זהו חומר חזק במיוחד, ארוז בבקבוק, ניתן לבנות איתו ציפורניים ארוכות, יפות וחזקות, והתכונה החדשנית והיחודית שלו שהוא ניתן להסרה בקלות, כמו לק ג'ל וללא פגיעה בציפורן הטבעית.


בילדר ג'ל סוק אוף, הוא ג'ל פיסול, מיועד לבניית ציפורניים חזקות, היחיד מבין חומרי הגלם לבניית ציפורניים, שניתן להסיר אותו בקלות, כמו לק ג'ל.
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל