דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> בילדר ג'ל סוק אוף

היתרונות של בילדר ג'ל סוק אוף

builder gel soak off

 
בילדר ג'ל סוק אוף, שונה מכל חומר אחר לבניית ציפורניים הקיים בשוק. הוא מיוצר בקו ייצור יחודי, השמוש בו קל ופשוט יחסית לחומרי גלם אחרים.

הג'ל והמכחול ארוזים בבקבוק, אין צורך במכחול, אין בזבוז של חומרים הנמצאים בקופסא נפרדת, בלי לכלוך, בלי בלגן וחומרים דביקים בשולחן העבודה. אין צורך לנקות את המכחול, הג'ל והמכחול נמצאים בבקבוק איכותי, סגור, נקי ומקצועי.  
ג'ל נוח לעבודה, ניתן לבנות איתו ציפורניים בקלות ובמהירות. הציפורניים גמישות, חזקות במיוחד ומעניקות תחושה קלה על הציפורן הטבעית.

הג'ל מיוצר בפרמולה מתקדמת, איכותית, בעלת תכונות מיוחדות המאפשרות בניית ציפורניים בקלות. בניגוד לג'לים אחרים, החומר ניתן לשליטה, לא נמתח, לא נוזל, כמעט ואין צורך בשיוף. הפורמולה היחודית של בילדר ג'ל סוק אוף, ממזערת עת זמן היבוש של הג'ל.

החוזק והגמישות של הציפורניים הבנויות, מגיע מהאיזון המושלם בין ג'ל קשה לבניית ציפורניים לבין ג'ל רק לציפורן טבעית. הנוסחה המיוחדת מאפשרת לבנות ציפורניים חזקות שניתן להסיר אותן בקלות כפי שמסירים לק ג'ל.
הפורמולה היחודית של בילדר ג'ל סוק אוף, מאפשרת לך להעניק ללקוחותייך ציפורניים חזקות במיוחד כפי שהן רוצות, ללא סיכון כלשהו, ללא פגיעה בציפורן הטבעית, ללא הסרה אגרסיבית של הציפורניים הבנויות, ללא כאבים וכל התופעות שאנו מכירים הקשורים לבניית ציפורניים.

המראה של בילדר ג'ל סוק אוף, הוא שקוף, אלגנטי, נקי, מושלם ליצירת מראה אומנתי, קישוטים או מריחת לק ג'ל צבעוני.

בניית ציפורניים עם בילדר ג'ל היא קלה יחסית ומתאימה לעבודה גם למקצועיות חדשות וגם לוותיקות. הטיפול קצר יחסית לטכניקות עבודה אחרות, וגם זמן הטיפול במילוי החוזר קצר במיוחד.
 
הוסיפי שירות חדש לתפריט הטיפולים שלך, שירות איכותי, מקצועי, חדשני, שירות שיתן פתרון ללקוחות רבות המעוניינות בבניית ציפורניים שלא מזיקה לציפורן הטבעית, בציפוי ציפורניים עם חומר גלם שיורד בקלות, לאיחוי ותיקון ציפורניים שבורות ועוד.. ובעיקר, כפתרון ללקוחות לק ג'ל שנשברה להן ציפורן ויש צורך להאריך אותה.
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל