דף הבית >> מאמרים >> בניית ציפורניים >> איך לומדים בניית ציפורניים
בניית ציפורניים הוא טיפול שמטרתו להאריך את הציפורניים של הלקוחה בזמן קצר. בתוך שעה עד שעתיים. הלקוחה מגיעה עם ציפורניים קצרות ומסיימת את הטיפול עם ציפורניים ארוכות, כפי שהיא חולמת.
קיימות שלוש שיטות עיקריות להארכת ציפורניים (כנסי למאמר) וקיימים מספר חומרי גלם, איתם אנו עובדים כדי להאריך את הציפורן. לדוגמא, חומרי הגלם הם אקריל, ג'ל, בילדר ג'ל סוק אוף או בילדר ג'ל רגיל, פוליג'ל, ועוד... אלו לא שיטות לבניית ציפורניים, אלו חומרי הגלם.

כמקצועית, עלייך להחליט קודם כל באיזו שיטה את בוחרת כדי להאריך את הציפורניים. בחני את הציפורניים של הלקוחה ולפי הנתונים הספציפיים שלה, החליטי איזו שיטת בנייה מתאימה לה ביותר. לאחר מכן, תבחרי את חומר הגלם המתאים ביותר ללקוחה.

התאמת השיטה הנכונה ללקוחה, תשפיע מאוד על התוצאה הסופית. למשל, לקוחה עם ציפורניים כסוסות מאוד, השיטה הנכונה לבנות לה ציפורניים זה עם תבנית. כיוון שקשה להדביק טיפס על משטח כל כך קטן, יש סיכוי שהוא יתרומם מהר, לכן עדיף לבנות ציפורניים כסוסות מאוד, בשיטת התבניות.
לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות ולכל שיטה יש את נקודות התורפה שלה.
אם זה התאמת הטיפסים, או התאמת התבניות, או התאמת טיפס הפוך, כל אחד מהשיטות דורשת מיומנות מקצועית. אם תבחרי בטיפס בגודל לא מתאים, או שתדביקי טיפס בצורה לא נכונה, את יכולה לשנות את המראה של הציפורן. אותו דבר גם כשעובדים עם תבנית או עם טיפס הפוך, אם לא מניחים את זה נכון, אם לא מקפידים על כל הכללים המקצועיים כמו שצריך, הציפורן לא תצא מושלמת.

אם יש טעות בעבודה עם חומרי הגלם, לפעמים אפשר לתקן את הטעות על ידי שיוף, אבל אם יש טעות בהכנת הבסיס, השיטה, כמעט ואין אפשרות לתקן, אלא להסיר ולבנות מחדש.
 
בקורסים שיצרתי, תוכלי לראות באיזו שיטה ובאילו חומרי גלם אני מלמדת בכל קורס.
הקורסים הם המתקדמים ביותר, גם מבחינת טכנולוגיה מקצועית וגם מבחינת טכניקות העבודה.
לשאלות ניתן לפנות אלי בוואטסאפ.
איך בוחרים באיזו שיטה לבנות ציפורניים
ובאיזה חומר גלם להשתמש
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל
הערה חשובה:
לימוד אישי, מאפשר לך להיות יצירתית, לצאת מהקופסא, ללמוד ולהתמקד במה שאת הכי רוצה והכי אוהבת. 
בכל אחד מהקורסים, ניתן לשלב, להוסיף ולשנות את חומרי הגלם איתם לומדים.
השינוי בהתאמה אישית לפי רצונה של התלמידה ובסיכום מראש.
אל תהססי לפנות אלי ולהתייעץ איתי בכל מה שקשור לתחום לימוד בניית ציפורניים, בהתאמה אישית.


כנסי לקרוא על קורס בניית ציפורניים בהתאמה אישית