דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> איך להסיר לק ג'ל בצורה מקצועית ונכונה

הסבר איך להסיר לק ג'ל, בצורה מקצועית ונכונה

טיפול לק ג'ל כרוך בכל פעם בהסרת הג'ל הישן ובמריחת ג'ל חדש. שלא כמו בטיפול בניית ציפורניים, אין כאן תהליך של מילוי, תיקון, השלמה, אלא הסרה מוחלטת של הג'ל ומריחתו מחדש. זוהי הדרך היחידה והנכונה להעניק ללקוחותייך טיפול מושלם.
שלב הסרת הג'ל, הוא שלב קריטי בשמירה על בריאות הציפורן הטבעית. הכל חשוב בשלב זה, גם איכות החומרים בהם משתמשים כדי לפרק את הג'ל וגם טכניקת העבודה בה משתמשים כדי להסיר את שאריות הג'ל שנותרו ולהכין את הציפורן למריחה חדשה של ג'ל.
 
תהליך הסרת לק ג'ל: 

1. הסירי את הברק מעל השכבה העליונה של הג'ל. (הטופ). את הברק מסירים בשיוף ידני קל בעזרת פצירה. אין צורך להסיר את כל הטופ ובוודאי שאין צורך להגיע לשכבת הצבע שמתחת לטופ. שייפי קלות במטרה להסיר את הברק בלבד. שיוף ידני קל בעזרת פצירה. 

2. בפעולת הסרת הברק, אנו יוצרים "נקבוביות" בשכבת הטופ העליונה, דרך נקבוביות אלו, יחלחל למטה מסיר ג'ל ויפרק את הג'ל. על מנת שהפעולה תתבצע, יש לספוג צמר גפן במסיר ג'ל מקצועי, להניח את פיסת צמר הגפן על הציפורן, לעטוף את הציפורן עם נייר כסף, (נייר כסף רגיל שיש לכל אחד בבית). הצד המבריק של הנייר יהיה כלפי פנים. 

3. המתיני 15 דקות. זה הזמן האידיאלי כדי לדעת שהפעולה נעשתה כראוי. יש סוגי ג'לים ויש גוונים מסויימים בג'לים שמספיק להם 10 דקות. אבל לא פחות. בין 10-15 דקות. זהו זמן מצויין לשיחה, כבוד ופינוק הלקוחות שלך. 

4. הסירי את נייר הכסף מעל הציפורן. אני נוהגת להסיר כל ציפורן בנפרד. מכינה אותה וממשיכה לציפורן הבאה. 

5. לאחר הורדת נייר הכסף, הג'ל יהיה רך מאוד ומוכן להסרה. הסירי את הג'ל בעזרת דוחף עור, הוא אמור לרדת בקלות. כדאי להתחיל בהסרת הג'ל מאמצע הציפורן ולדחוף כלפי העור ולאחר מכן לשנות כיוון ולהסיר את הג'ל מהקצה החופשי של הציפורן מאמצע הציפורן כלפי קצה הציפורן. כף תבטיחי לעצמך שהפעולה לא תגרום לשבר בקצה הציפורן. 

6. לאחר הסרת הג'ל, בדקי שמשטח הציפורן נקי מכל שאריות של ג'ל. 

7. שייפי את משטח הציפורן עם פצירה מרופדת (מגה גאטור). הפצירה המרופדת עושה את העבודה בצורה מעולה ואינה פוגעת במשטח הציפורן, כמו בלוק לבן למשל. 

8. נקי את הציפורן עם קלינזר​

זהו, הציפורניים של הלקוחה מוכנות למריחת לק ג'ל חדשה.
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל