דף הבית >> מאמרים >> לק ג'ל >> איך בוחרים ג'ל בסיס (BASE COAT) לטיפולי לק ג'ל

איך בוחרים ג'ל בסיס (BASE COAT) לטיפולי לק ג'ל

תעשיית הציפורניים העולמית, היא דינמית ומתפתחת בקצב מהיר מאוד.
כמעט בכל חודש, אנו שומעים על  פיתוח של מוצרים חדשים וטכניקות עבודה חדשות, שמשנים ומגדילים את אפשרויות הטיפול בלק ג'ל. החומרים החדשים וטכניקות העבודה המתקדמות מאפשרים להרחיב את מגוון הטיפולים הניתנים ללקוחות ונותנים פתרון לבעיות שלא יכולנו לטפל בהם בעבר.
עד עכשיו היו רוב טכנאיות הציפורניים בוחרות בדרך כלל לעבוד עם חברה מסוימת של לק ג'ל, כל אחת בוחרת חברה לפי שיקול דעתה, התוצאה היתה שכל הלקוחות היו מטופלות באותם החומרים של אותה חברה, מבלי להבחין בין סוגי ציפורניים ובין צרכים יחודיים המתאימים ספציפית לכל לקוחה. התפיסה הזו אינה נכונה להיום. החידושים הרבים בטיפולי לק ג'ל, מאפשרים למקצועית לבחור בסוגים שונים של בסיס ללק ג'ל ולהתאים לכל לקוחה בסיס לג'ל בהתאם לסוג הציפורן ולצרכים שלה.
יש חשיבות רבה להתאים את הבסיס לסוג הציפורן של הלקוחה. החומרים החדשים ובעיקר סוגים חדשים של בסיס לג'ל, משנים את צורת הטיפול ונותנים מענה ופתרון לבעיות או למשאלות ספציפיות של כל לקוחה. הבחירה של המקצועית להשתמש בבסיס כזה או אחר צריכה להעשות  מתוך התחשבות והתאמה של הטיפול לצרכיה המיוחדים של הלקוחה.
הנה כמה דוגמאות לבחירה מקצועית נכונה של בסיס ללק ג'ל.

בסיס ג'ל לציפורן חלשה, סדוקה ומתפצלת.
כאשר ללקוחה יש ציפורניים חלשות סדוקות ומתפצלות, כדאי לבחור עבורה בסיס ללק ג'ל שיורד בקלות. הסרת הג'ל כרוכה בגרוד שאריות של החומר מעל הציפורן הטבעית, דבר שיכול לגרום נזק בעיקר אם הציפורן סדוקה, מפוצלת או חלשה. לסוג כזה של ציפורניים, מומלץ לבחור בג'ל בסיס היורד בקלות כמעט בלי צורך לגרד את הציפורן. שימוש בבסיס מהסוג הזה, ישמור גם על הציפורן הטבעית של הלקוחה וגם על הלק ג'ל הצבעוני שיחזיק לאורך זמן. הבסיס הזה מותאם לשמוש עם כל סוגי לק ג'ל צבעוני, של כל חברה.
 
בסיס לק ג'ל להארכת הציפורן
הבסיס הזה מאפשר לך להעניק ללקוחותייך טיפול מושלם ולהאריך ציפורן שנשברה מבלי להשתמש בחומרי גלם לבניית ציפורניים. זהו ג'ל בסיס יחודי, בעל סמיכות גבוהה, המאפשר להאריך ציפורן טבעית שנשברה. הוא משמש גם כבסיס לכל סוגי לק ג'ל ומסירים אותו כמו שמסירים לק ג'ל.
 
בסיס לק ג'ל ליצירת ג'ל פיסול לקישוטים
פיסול קישוטי ציפורניים הוא פופולארי מאוד אצל נשים. עד לתקופה האחרונה, ניתן היה לפסל  קישוטי ציפורניים, רק עם נוזל ואבקת אקריל. כאשר טיפול לק ג'ל הפך להיות פופולארי, נשים רבות ויתרו כמעט לגמרי על קישוטי ציפורניים, אולם לאט לאט נוצרו קישוטים שמתאימים גם ללק ג'ל. אחד המוצרים החדשניים ביותר, הוא בסיס לג'ל, המאפשר ליצור בעזרתו ג'ל פיסול בכל צבע שבוחרים. ניתן בעזרתו לפסל קישוטי ציפורניים מרהיבים. הבסיס הזה משמש גם כבסיס לכל סוגי לק ג'ל ומסירים אותו כמו שמסירים לק ג'ל.
 אלו רק מספר דוגמאות מתוך חידושים המיועדים לטיפול בלק ג'ל. כל חידוש מביא איתו התפתחות והתקדמות בתחום טיפולי הציפורניים והזדמנות למקצועיות רבות להרחיב את מגוון הטיפולים שלהן, להתפתח בתחום ולהגיע להישגים מקצועיים גבוהים.

אם את מעוניינת להכיר את החידושים ואת אופן השימוש בהם, אני מזמינה אותך לסדנה יחודית "חידושים בלק ג'ל". סדנה יחודית, חדשנית ומפתיעה שתפתח בפנייך אפשרויות חדשות להתפתח בתחום בו את עוסקת. 
אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל