דף הבית >> e-nails - הכל אישי
הכל אישי
תפיסת העולם שלנו אותה אנו מיישמים גם בעבודה, אומרת שהכל אישי. כשמרגישים כך מבפנים, הכל זורם ואין צורך להתאמץ כדי להעניק יחס אישי לכל אחד מהסובבים אותנו.
גם בעבודה אנחנו מעדיפים להתייחס לכל לקוחה באופן אישי. להכיר אותה, את הצרכים המקצועיים שלה ולתת לה תשובות, חיזוקים והעשרה מקצועית, בדיוק בנקודות שמתאימות לה באופן אישי.


אנחנו מעניקות תמיכה ועזרה למקצועיות מכל רחבי הארץ, נותנות להן פתרון לבעיות מקצועיות, גם באמצעות הטלפון, במייל ובמפגשים אישיים. למרות שיש לנו אלפי לקוחות מקצועיות, אנחנו מכירים (כמעט) כל אחת באופן אישי ואנחנו יודעות שלכל אחת יש צרכים משלה.
אז בין אם את נמצאת בראשית דרכך ובין אם את מקצועית וותיקה ומנוסה, באפשרותנו להעניק לך פתרונות ותשובות לבעיות שמעסיקות אותך, בכל מה שנוגע לתחום טיפולי ציפורניים. גם מההיבט המקצועי וגם מההיבט העסקי.

אם יש לך בעיה מקצועית או שאת זקוקה להתחדשות ולרענון מקצועי, אם את בשלב שבו את רוצה לשנות דברים, לפרוץ גבולות, להתפתח ולגדול, או אולי להצטמצם בעסק שלך, אם את מקצועית עצמאית שעובדת בבית או במכון וזקוקה ללקוחות חדשות, אנחנו נתייחס אלייך באופן אישי, ניתן לך פתרון אישי, בדיוק למה שאת זקוקה לו, בין שזו בעיה מקצועית שמציקה לך ובין שזה חלום שאת חולמת ומחפשת דרך להגשים אותו.  


אנחנו בעסקי הציפורניים משנת 1976, מאז ועד היום, אנחנו מתמחים אך ורק בציפורניים. מכירים את התחום מכל היבטיו, המקצועיים וגם העיסקיים.
בכל שלב שאת נמצאת בו בעסק שלך ומרגישה שאת זקוקה לשינוי, או לפתרון של בעיות מסויימות בין אם הן בעיות מקצועיות או עסקיות, אנחנו נוכל לעזור. 


 
התקשרי אלינו
1-800-386-800