דף הבית >> מוצרים >> אורלי - orly u.s.a >> אורלי u.s.a - מוצרי טיפול וטיפוח הציפורניים >> תכשירים לטיפול וטיפוח העור (קיוטיקולה)
טיפול וטיפוח העור שמסביב לציפורן, הוא הבסיס לצמיחת ציפורניים בריאות, חזקות ויפות.
טיפול יומיומי קצרצר כ-2 דקות, יפתור בעיות רבות כמו יובש, גירוי, אדמומיות סדקים בעור עור מיותר ועוד.. נשים וגברים כאחד סובלים רבות מתופעות אלו והם יודו לך ויעריכו אותך, כמטפלת מקצועית שבאפשרותה לספק להם פתרון לבעיות נפוצות אלו.
הטיפול מיועד גם למי שרוצה לטפל ולץתור בעיות, למנוע בעיות בעור, ולמי שרוצה להשיג מראה יפה, אסתטי, נקי, בריא ומטופח.

תכשירי טיפול וטיפוח לעור (קיוטיקולה)

 
 
CUTIQUE
מסיר את רקמת העור המתה שמסביב לציפורן ומקדם צמיחת ציפורניים בריאות.
מועשר בשמן שומשום ובמינרלים פעילים השומרים על לחות העור, מרככים ומעדנים אותו, מעניקים לציפורניים גמישות וברק. משמש גם להסרת כתמים מעל הציפורן.
אופן השימוש:
נערי היטב לפני השימו. משחי את המוצר על העור מסביב לציפורן והמתיני דקה. דחפי את העור עם מקלון מעץ. שטפי את הידיים במים חמים.
אזהרה: אין להשתמש על עור רגיש. אם נוצר גירוי, להפסיק להשתמש, לשטוף את הידיים ולמרוח קרם מרגיע על היד
 
   
CUTICLE THERAPY CRÈME
קרם עשיר לטיפול בעור. מגן על שורשי הציפורן ומזין אותם. מכיל חומרים נוגדי חימצוןשמן אבוקדו וויטמין A & E, סקלוון, חומר המסייע בריפוי פצעים ושומר על לחות העור.
מעודד צמיחת ציפורניים בריאות וחזקות.
 

אופן השימוש: מרחי על העור שמסביב לציפורן ועסי את האזור. מכיל צבע טטרזין
 
   
CUTICLE  CARE  COMPLEX
מורכב מקומפלקס צמחים של שמן זרעי ענבים, אלוורה, פפאיה ואננס בתוספת ויטמין A & E. השמן חודר את העור הקרני ומזין את שורש הציפורן, מרגיע, מזין ומטפל בעור.
 
 אופן השמוש:
טפטפי מס' טיפות על העור ובצעי עיסוי כדי להחדריר את השמן לעור.

 
 
למימוש הפוטנציאל הרב שיש בטיפולי מניקור, השתתפי בסדנה שתעשיר ותעניק לך ידע מקצועי חדש, שיעלה את רמת הטיפולי המניקור, יביא אלייך לקוחות חדשות ויגדיל את הכנסות העסק לפרטים