דף הבית >> קורסים >> קורס פדיקור >> פדיקור קוסמטי למקצועיות
אם את מקצועית שעובדת בתחום הציפורניים, עוסקת בטיפולי לק ג'ל, מניקור או בניית ציפורניים, יש לי הצעה מיוחדת בשבילך. בואי ללמוד פדיקור קוסמטי, בשיטת הפדיתראפיה.

ללא שימוש בחומרים כימיים, ללא שמוש במכשירים חודרניים, עם חומרים 100% טבעיים, תעניקי ללקוחותייך חווית טיפול נעימה ומפנקת ותגיעי לתוצאות מקצועיות איכותיות ולהישגים גבוהים בטפול ובשמירה על מראה מטופח ועל בריאות כף הרגל. הלקוחה שלך תרגיש בשינוי באופן מיידי.

למי מיועדת הסדנה?
הסדנה מיועדת למקצועיות העובדות בתחום הציפורניים, אך לא עוסקות בפדיקור.
גם אם עד היום החלטת שאינך רוצה לעסוק בטיפולי רגליים מסיבה כלשהי, הקורס הזה ישנה את דעתך. תלמדי לטפל בכף הרגל בטכניקה מתקדמת, קלה ויעילה, תלמדי להתאים ולשלב בטיפול את הפורמולות היחודיות, לפי צרכי הלקוחה ולהגיע לתוצאות טיפול גבוהות.

בסיום הסדנה תוכלי לייעץ, להמליץ, להתאים ולהדריך את לקוחותייך כיצד להשתמש בפורמולות המיוחדות, שימוש אישי בבית, גם כדי לשמור על מראה מטופח ועל בריאות כף הרגל לאורך זמן וגם כדי לפתור בעיות כרוניות של כף הרגל כמו ציפורן חודרנית, פטרת, עור קשה במיוחד ועוד...

השימוש הביתי הוא קל ויעיל, דורש דקה של טפטוף החומר לפי הצורך, כך שכל אישה יכולה להמשיך ולטפל בביתה ולקבל פתרון מושלם ומוכח לטפול גם בבעיות כרוניות של כף הרגל.

העיסוק בפדיקור בשיטת הפדיתראפיה, ישדרג את עבודתך, יעלה את המוניטין המקצועי שלך ויעזור לך להביא אלייך עוד לקוחות. טיפולי הפדיקור שתוסיפי לתפריט הטיפולים שלך, ירחיבו את חוג לקוחותייך ואת הכנסתך. התוצאות בטיפולי פדיתראפיה הן מהירות ומוכחות. הלקוחות ישמחו לקבל את הטפול וגם לרכוש ממך את המוצרים, מיד לאחר שיראו את התוצאות של טיפול הפדיקור הראשון.


סדנה זו מיועדת אך ורק למקצועיות העובדות בתחומי הציפורניים

יש לך הזדמנות להתפתח, להתרחב, לשדרג את הלקוחות שלך, לרכוש לקוחות חדשות,
לרכוש מוניטין רב בטיפולי פדיקור יחודיים, להצליח ולהרוויח!
 
קחי את ההזדמנות  - והפכי אותה למציאות!
בואי להיות מקצועית עסוקה, מוערכת ומצליחה!
 
כמקצועית, יש לך הזדמנות לקבל את הקורס המקצועי הזה במחיר מיוחד,
בלימוד אישי ברמה גבוהה ובליווי אישי להצלחה בעבודתך בשיטת הפדיתראפיה.   
​ 
תוכנית הלימודים:
 
הכנת אמבט רגליים
עם סבון סלק ושמנים אתריים. אמבט אנטיספטי, אנטיבקטריאלי, מרכך את העור ומשאיר אותו מוצק. 
 
הכנת ג'ל התפחה
בקורס תלמדי להכין ג'ל התפחה טבעי, ללא חומרים כימיים. ג'ל שמרכך עור קשה וסדוק ומשאיר אותו מוצק, דבר המאפשר לעבוד על הרגל ביעילות מכסימלית. הג'ל מרכך גם יבלות וציפורניים עבות במיוחד.
 
הסרת עור קשה
טכניקת עבודה מקצועית עם מכונת שיוף. בקורס תכירי ראשים מקצועיים המתאימים לטיפולי פדיקור קוסמטי, להסרת יסודית וקלה של עור קשה, לשיוף ציפורניים מעובות ועוד..
 
טיפול בציפורניים
קיצור ועיצוב ציפורניים ברגליים
"מניקור" מכשירי ברגליים, שימוש במכונה ובראשים מיוחדים לטיפול בעור שמסביב לציפורן, כולל הדגמה של הסרת העור מסביב לציפורן עם צבתית ושיוף ציפורניים עבות.
 
עיסוי כף הרגל
סיום טיפול ועיסוי קל של כף הרגל
 
הדרכה וייעוץ
אבחון כף הרגל של הלקוחה, התאמת הפורמולה הנכונה לטפול בבעיות ספציפיות של הלקוחה. מתן פתרון לבעיות כרוניות בכף הרגל, לשיקום נזקים בכף הרגל, טיפול למניעת הידבקות, טיפול לטיפוח, הנאה ושמירה על בריאות כף הרגל לאורך זמן.
 
מתכונת הקורס:
קורס אישי, אחד על אחד, מורה מול תלמידה. דגש על עבודה מעשית. תשומת לב אישית לתלמידה וחיזוק הנקודות החשובות לכל אחת בהתאם לעבודתה. רמת לימוד גבוהה במיוחד, לימוד ברור, סבלני, מקצועי. 
מפגשים:
מפגש אחד, משך המפגש שלוש שעות.
התלמידה מגיעה עם מודליסטית ומיישמת עליה באופן מעשי את כל תהליך הטיפול.
חומרים:
ניתנים באופן חופשי במהלך הקורס לתלמידה על חשבון בית הספר.
רמה מקצועית:
אני מחוייבת לרמה מקצועית הגבוהה ביותר ולתוצאות הטובות ביותר.
המורה:
אליס זהבי
תעודה:
בסיום הקורס תקבלי תעודה על לימוד פדיקור קוסמטי

מחיר מיוחד למקצועיות בלבד -.480 ש"ח 
חשוב – בזמן הקורס יהנו התלמידות
מהנחה משמעותית של 10% על כל המוצרים
 
1-800-386-800
השמוש במוצרים הטבעיים הטהורים, הם האומנות והמדע של טפול בעור ובגוף


לעצור – ולהריח את הוורדים

פדיקור קוסמטי
סדנה מעשית למקצועיות