דף הבית >> מאמרים >> הדרכות והוראות שימוש >> דיפ ג'ל - טיפול חדש לציפורן טבעית
דיפ ג'ל הוא טיפול קל ליישום ובעל תוצאות גבוהות במיוחד.
כל מקצועית העוסקת בטיפול לק ג'ל, יכולה בקלות יחסית ללמוד את טכניקת הדיפ ג'ל ולהציע ללקוחותיה טיפול נוסף, הנותן מענה לבעיות שטיפול לק ג'ל רגיל אינו נותן.
טכניקת העבודה עם דיפ ג'ל, מתבססת על חומרי גלם המצויים אצל כל טכנאית העוסקת בלק ג'ל כמו, בסיס לטיפול בלק ג'ל כמו פרפ, פריימר,טופ, קלינזר ומסיר ג'ל.
טכניקת העבודה מתאימה לשמוש עם כל סוגי לק ג'ל הקיימים. כל אחת יכולה לשלב בטיפול את חומרי לק ג'ל איתם היא משתמשת, ולהוסיף לתפריט הטיפולים את הטיפול החדשני והמומלץ, דיפ ג'ל.
שלבי העבודה בלק ג'ל ובדיפ ג'ל דומים מאוד, ההבדל העיקרי הוא שילוב צבע הציפורניים. במקום להשתמש בלק ג'ל צבעוני, אנחנו משתמשות באבקות אקריל צבעוניות. האבקות מחליפות את הג'ל הצבעוני והן משתלבות עם שאר החומרים של לק ג'ל.
התוצאה המתקבלת נראית יפה יותר מלק ג'ל, והיא חזקה פי כמה מתוצאה של טיפול לק ג'ל רגיל.
שילוב האבקות הצבעוניות במקום לק ג'ל צבעוני, מעניק לציפורן חוזק רב. זה נותן פתרון לכל הבעיות שאנו מכירים בלק ג'ל, כמו ציפורניים שומניות, ציפורניים סדוקות, דקות, כסוסות ועוד.. סוגי ציפורניים שלק ג'ל לא מחזיק עליהם שלושה שבועות.
למקצועית שנתקלת בסוגי ציפורניים כאלו, תמיד קיים החשש שהג'ל לא יחזיק מעמד שלושה שבועות. טיפול דיפ ג'ל, נותן פתרון לבעיה. שילוב אבקות צבעוניות עם מוצרי לק ג'ל הרגילים שאת עובדת איתם, יחזקו את הג'ל הצמוד למשטח הציפורן ויחזיקו מעמד זמן רב.
עוד בשורה חשובה ביותר בעיני היא הסרת הדיפ ג'ל. הסרת החומר קלה, פשוטה, אינה פוגעת בציפורן, אין צורך לגרד את הציפורן הטבעית. החומר יורד בקלות רבה, הרבה יותר קל מאשר לק ג'ל רגיל.
מה צריך לעשות כדי להצליח בטיפול דיפ ג'ל ולהגיע לתוצאות מעולות:
  • למקצועיות העוסקות גם בבניית ציפורניים וגם בלק ג'ל, מספיק הדגמה והוראות עבודה כדי להגיע מיד לתוצאות מעולות
  • למקצועיות העוסקות רק בלק ג'ל ואינן עוסקות גם בבניית ציפורניים, דרושה הכשרה קצרה מאוד, כדי ללמוד כיצד לשייף את החומר לאחר שטובלים את הג'ל באבקה. זהו שלב בתהליך העבודה שאינו קיים בטיפול לק ג'ל רגיל והוא דורש ידע מקצועי שניתן ללמוד אותו בקלות יחסית, לצורך טיפול דיפ ג'ל. השיוף הוא קל וידני, אבל מחייב ידע מקצועי כיצד לעשות זאת נכון.
         יתרונות טיפול בדיפ ג'ל:
  • נראה יפה יותר מלק ג'ל רגיל
  • קל יותר לבצע טיפול מדוייק ומקצועי
  • פותר את כל הבעיות של לק ג'ל שלא מחזיק שלושה שבועות
  • יורד בקלות רבה, בלי צורך לגרד את משטח הציפורן הטבעית
  • מתאים לכל הלקוחות, גם לאלו שלק ג'ל רגיל לא מחזיק להן.
  • אין צורך בקניית חומרי גלם חדשים, פרט לאבקות צבעוניות המחליפות את הג'ל הצבעוני בלבד.
מומלץ לשלב ולהציע את הטיפול החדשני של דיפ ג'ל ולתת מענה גם ללקוחות שסוג הציפורניים שלהן לא מחזיק מעמד זמן רב עם לק ג'ל רגיל.
אין לי ספק שאת תאהבי את הטיפול המושלם הזה וגם לקוחותייך "יעופו" עליו.
 

 

דיפ ג'ל

חידושים בטיפול לציפורן טבעית 2019

אילנה זהבי
מייסדת ענף הציפורניים בישראל