קידום מקצועיות, פרסום, הכרה והכרות עם אלפי טכנאיות המעוניינות בידע שלך, המעוניינות לשמוע אותך וללמוד ממך דברים בהם את מצטיינת 
תמונה מהעבר, אליס ומקצועיות שהגיעו לסדנה שנערכה ברמת גן
כבר בשנת 1985, ארגנתי את הסדנה הראשונה לציפורניים במדינת ישראל. לסדנה הזו, הגיעהלא פחות ולא יותר, הנשיאה של חברת אורלי ארצות הברית ולימדה את המקצועיות שהגיעו בעשרות ומטות במשך שבוע ימים, לשמוע את הבשורות החדשות של המומחית מחו"ל, בכל מה שקשור לציפורניים. 
בשנת 1993, היתה אליס הראשונה בארץ, שקיימה סדנאות העשרה למקצועיות, ברמה גבוהה במיוחד, ובנושאים מגוונים, החל מהדרכות של טכניקות עבודה, קישוטים, חידושים ועוד ועוד... עשרות אלפי מקצועיות השתתפו בסדנאות שאליס העבירה וחלקן הגדול שיפרו את עבודתן והפכו להיות מובילות בתחום. 
היום, סדנאות העשרה הן חלק בלתי נפרד כמעט מכל בית ספר ומרכז שיווק המשרת את קהילת המקצועיות.
בנוסף, היום יש בארץ, אלפי מקצועיות מוכשרות, יצירתיות, בעלות ידע וכישורים שמעניינים את קהילת המקצועיות.
אם יש בידך כשרון, ידע, מוצר מיוחד, אם את רוצה לפרוץ גבולות ולהגיע לתודעה ולהכרה של קהילת המקצועיות כמקצועיתת מובילה שיש לה מה לתרום לקהילה, אני מזמינה אותך, למרכז הבמה ומאפשרת לך להגשים את שאיפותייך, להתפרסם, להעביר את הידע המיוחד שלך, או את המוצרים המיוחדים שלך ולהגיע למקצועיות רבות.
אני יודעת איך לעשות את זה, איך לארגן את זה ואיך להביא להצלחתך בתחום.
אם את מעוניינת להעביר את הידע שלך במרכז הארץ ברמת גן, אני אזמין אלפי מקצועיות מכל רחבי הארץ שיבוא לראות וללמוד את הבשורה שיש לך להעביר ואת הכשרון שיש לך ללמד אותן.
התנאי היחיד הוא שתהיי מוכשרת ובעלת רצון להעניק מהידע שלך לקהילת המקצועיות. 
בואי לעשות את פריצת הדרך שלך, במקום ובצורה הראויים ביותר.
בואי להגשים חלום ולהפוך להיות מקצועית מוכרת, מצליחה, מרוויחה.

לפרטים נוספים יש לפנות לאילנה 054-5939690.
 
אינייל
בית ספר לטכנאיות ציפורניים מצטיינות
משנים כיוון – לא מקצוע!
1-800-386-800