דף הבית >> פרואינדקס
פרסום וקידום באינטרנט
פרוייקט קידום יחודי למשתתפות בסדנאות העשרה

לפני מספר שנים, הקמנו, את אתר פרואינדקס

באתר זה רשומות אלפי מקצועיות מכל רחבי הארץ והוא מופיע בגוגל בערים רבות בארץ, בעמוד ראשון.

דוגמא להמחשה, כשלקוחה פרטית גולשת באינטנרט ומחפשת "בניית ציפורניים ברמת גן", היא תמצא את אתר פרואינדקס בעמוד הראשון. כך בעוד ערים רבות בארץ.

מידי חודש, אנו מפנים מאות לקוחות פרטיות, לטכנאיות מקצועיות בכל רחבי הארץ. אנו עושים זאת כתרומה לקהילת המקצועיות. כל עסק מתחום היופי יכול להרשם באתר בחינם וגולשות שמחפשות באינטרנט, שירותי יופי, יגיעו אליהם.

המשתתפות בסדנה שיאמצו את טכניקות העבודה והחומרים שלנו, יקבלו מאיתנו פרסום ממוקד באזור עבודתן, כמתמחות בשיטות הטפול הנלמדות בסדנה ובשמוש בחומרים.
מטרתנו, לגרום לכך שנשים מאזור עבודתך, יכירו אותך, ישמעו עלייך, יחשפו לטיפולים ולחומרים שאת מציעה, יגיעו אלייך ויהפכו להיות לקוחות מרוצות.

לשם כך, אנו מרחיבים את הפרוייקט המדהים, פרואינדקס ומוסיפים בו קטגוריה של מקצועיות מומלצות, המתמחות בטכניקות ובחומרים אותם אנו מלמדים בסדנה.
הצטרפות לקטגוריה זו, היא על פי שיקול דעתנו הבלעדי והוא יקבע על פי רמתה המקצועית והאישית של הטכנאית.

המצטרפות לפרוייקט, יזכו לתמיכה מקצועית מאסיבית, לפתרון של כל בעיה מקצועית, קבלת ייעוץ  און ליין לכל שאלה ויהנו משקט מקצועי, מבטחון מקצועי ומידע מקצועי שיעזרו להן להגיע למצויינות בתוצאות עבודתן.

זוהי הזדמנות נדירה, גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה עסקית, המאפשרת לך, גם להרחיב את חוג לקוחותייך ולהגיע ללקוחות חדשות וגם להעניק טיפולים מקצועיים ברמה גבוהה במיוחד.
                                                                                 
                                                                                      נשמח לראותך איתנו