כל הזכויות שמורות לאילנה זהבי
דף הבית >> הדרכה פדיקור >> פדיקור יבש

פדיקור יבש

מה זה פדיקור יבש?
פדיקור יבש הוא טיפול בטיחותי, הגייני, ובעל יתרונות רבים. בתהליך הטיפול משתמשים בג'ל רכוך טבעי כתחליף לאמבט רגליים. זוהי טכניקת עבודה מוכרת ומצליחה, עובדים איתה במכונים גדולים ופופולאריים ברחבי העולם.

תהליך הטיפול:
מתחילים את הטיפול בחיטוי הרגליים עם מגבון חיטוי, ללא אמבט רגליים. לאחר מכן מורחים ג'ל רכוך על כף הרגל ועל הציפורניים ועוטפים את כף הרגל עם ניילון נצמד. עוברים לרגל השניה ועושים את אותה פעולה. לאחר 5 דקות, חוזרים לרגל הראשונה, מסירים את הניילון, מנגבים את הג'ל ומתחילים בטיפול פדיקור כרגיל.
 
ג'ל רכוך טבעי, הוא תחליף מושלם לאמבט רגליים ומאפשר לך להציע ללקוחותייך טיפול פדיקור יבש, טיפול איכותי עם יתרונות רבים. 

יתרונות הטיפול:
פדיקור יבש מפחית באופן משמעותי את האפשרות לזיהום ולהדבקות במחלות על ידי חיידקים ווירוסים, הנמצאים בדרך כלל במים ובקעריות הפדיקור.

פדיקור יבש מתאים לטיפול בחולי סכרת ובלקוחות החוששות מפציעה. טכניקת העבודה וג'ל הריכוך, מאפשר עבודה מקצועית, בטוחה ועם תוצאות טיפול איכותיות.  

פדיקור יבש מתאים לכל סוגי הטיפולים, כולל טיפול בבעיות כרוניות של כף הרגל ובפטרת הציפורניים.

פדיקור יבש מתאים ללקוחות ממהרות שרוצות לקבל טיפול פדיקור איכותי, בזמן קצר.
 
פדיקור יבש מאפשר לתערובות השמנים להיספג טוב יותר בעור כף הרגל.

פדיקור יבש מתאים גם כטיפול קוסמטי בכף הרגל

פדיקור יבש חוסך זמן וכסף. שווק ותמחור נכון של הטיפול, יגדיל את את הכנסותייך ואת הדרישה לטיפול זה.

 
בעזרת הסבר מקצועי ושיווק נכון, טיפול פדיקור יבש יחולל מהפכה בעסק שלך. 
קישורים לסרטונים נוספים
1. פדיקור עם אמבט רגליים
פדיקור עם אמבט רגליים בשיטת הפדיתראפיה, מיועד להעניק ללקוחה טיפול הוליסטי המשפיע על הגוף והנפש. השימוש במים המהולים בשמנים אתריים ובחומרים טבעיים המתאימים לטיפול פדיקור, משפיע גם אל איכות הטיפול וגם על הנפש  
2. ג'ל רכוך טבעי לכף הרגל
לרכוך עור כף הרגל, אנחנו משתמשים באבקה העשויה מצמח טבעי ושמנים אתריים. מכינים מהאבקה ג'ל רכוך טבעי 100%. הג'ל מרכך עור קשה, עור סדוק, מעולה גם לרכוך יבלות וציפורניים עבות
3. הכנה , מריחה והסרת ג'ל רכוך לכף הרגל
הטיפול בג'ל לרכוך עור כף הרגל הוא קל ויעיל. בסרטון המוטבע בעמוד זה, תלמדי כיצד להכין לבד את הג'ל, כיצד למרוח ולהסיר אותו.
 
 
4. פדיקור יבש
פדיקור יבש הוא טיפול בטיחותי, הגייני, ובעל יתרונות רבים. בתהליך הטיפול משתמשים בג'ל רכוך טבעי כתחליף לאמבט רגליים. זוהי טכניקת עבודה מוכרת ומצליחה, עובדים איתה במכונים גדולים ופופולאריים ברחבי העולם.

 
5. טיפול בכף הרגל וביבלות
טיפול בכף הרגל וביבלות, ללא שימוש במכשירים חודרניים ובטכניקת עבודה לא פולשנית. טיפול פדיקור בשיטת הפדיתראפיה, מאפשר להגיע לתוצאות גבוהות החל מהטיפול הראשון. השמוש בפורומות הטבעיות, מעניק לפדיקוריסטית יתרון רב בהשגת טיפול מושלם שח כף הרגל.
6. טיפול בפטרת הציפורניים
טיפול יחודי בפטרת הציפורניים עם חומרים טבעיים בלבד. הפדיקוריסטית מרככת ציפורניים עבות, גוזרת ומכינה אותן לטיפול והלקוחה מזליפה פעם ביום שמן אתרי על הציפורניים החולות. התוצאות יראו במהירות תוך זמן קצר יחסית ועד לריפוי מושלם של הפטרת. 
7. טיפול בציפורן חודרנית
שמן לציפורן חודרנית מסדרת פדיתראפיה, הוא שמן אנטיספטי, אנטי דלקתי, אנטי בקטריאלי ואנטי פטרייתי. זה אחד המוצרים היעילים ביותר לטיפול בציפורן חודרנית.
השימוש בשמן, מונע חדירה של הציפורן לתוך העור ומקל במהירות על הכאב, בתוך מספר ימים הציפורן החודרנית נעלמת ובדרך כלל לא חוזרת יותר.
8. שלוש אפשרויות לסיום טיפול פדיקור
בסיום טיפול פדיקור בשיטת הפדיתראפיה, התאימי ללקוחה את הבחירה הטובה ביותר עבורה לסיום הטיפול. בפנייך שלוש אפשרויות, שימוש במשחת אתלט פוט, או עיסוי רגליים עם שמן עיסוי מסדרת הפדיתראפיה, או סיום טיפול עם שמן מרגיע וורידים נפוחים וכואבים.
9. סיום ההדרכה
פדיקורסטית יקרה,
מקווה שהצלחנו להביא לך את מהות טיפולי פדיקור עם תמציות שמנים טבעיים, מסדרת פדיתראפיה.
אם הנושא מדבר אלייך, אם את רוצה לאמץ את השיטה או חלק ממנה, נשמח לתת לך ליווי והדרכה ללא תשלום